Gümüşhane, Bayburt ve Trabzon’u Ziyaret Ettik

Gümüşhane, Bayburt ve Trabzon’u Ziyaret Ettik
Genel Başkan Yardımcılarımız Mustafa Genç ve İsmail Türk sendikal çalışmalar kapsamında Gümüşhane, Bayburt ve Trabzon’u ziyaret ettiler. İllerde teşkilatlarımız, üyelerimiz ve çalışanlarla bir araya geldiler.

Gümüşhane’ye yapılan ziyarette öncelikle Gümüşhane Eski Şube Başkanımız Hasan Yıldız daha önce Şube Başkanlığımızı yapmış olan Mevlüt Naz, Mustafa Aydın ve Şube Başkanımız Lokman Yakut'la ziyaret edilerek geçmiş olsun dilekleri iletildi. Şube Başkanımız Lokman Yakut ve Şube Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte kamu Hastaneleri Genel Sekreteri ile bir görüşme yapıldı.
Bayburt’ta ise  Bayburt Türk Sağlık-Sen yöneticileri ile birlikte Bayburt Kamu Hastaneleri Genel Sekreteri ve İl Sağlık Müdürü ile görüşmeler yapıldı. Kurumlar ziyaret edilerek çalışanlarla bir araya gelindi. 
Son olarak Trabzon’da Şube Başkanımız Mustafa Serdar, Şube Başkan Yardımcısı  İsmail Hacıalioğlu, Erzurum Şube Başkanı Kenan Karaçam ve Şube Başkan Yardımcısı İlim Gödekmerdan ile birlikte geçtiğimiz günlerde silahlı tehdit olayına maruz kalan Trabzon Şube Başkan Yardımcısı Dr. Hasan Eraydın görev yaptığı Boztepe ASM'de ziyaret edilerek geçmiş olsun dilekleri iletildi. 

 

Haber Resimleri