Haberler

Aydın’da Çalışanlarla Bir Araya Geldik

/ Genel Merkezden Yazdır
Bu haber 620 defa okundu
Aydın’da Çalışanlarla Bir Araya Geldik
Genel Başkan Yardımcılarımız İsmail Türk ve Kenan Karaçam sendikal çalışmalar kapsamında Aydın İlimizi ziyaret ettiler.

Ziyarette Genel Başkan Yardımcılarımız Aydın Şube Başkanımız Ahmet Bozkurt ve Şube Yöneticileri ile birlikte İl Sağlık Müdürü Sayın Fevzi Yavuzyılmaz ve Hastane Başhekimlerini ziyaret ederek çalışanların sorun ve taleplerini ilettiler. 
Genel Başkan Yardımcılarımız kurumlarda çalışanlarla da bir araya gelerek sendikal çalışmalarımız hakkında bilgi verdiler. Çalışanların sorularını cevaplandırdılar.

 


Resmi Büyütmek İçin Resme Tıklayın...

Genel Başkan Yardımcılarımız İsmail Türk ve Kenan Karaçam sendikal çalışmalar kapsamında Aydın İlimizi ziyaret ettiler. Genel Başkan Yardımcılarımız İsmail Türk ve Kenan Karaçam sendikal çalışmalar kapsamında Aydın İlimizi ziyaret ettiler. Genel Başkan Yardımcılarımız İsmail Türk ve Kenan Karaçam sendikal çalışmalar kapsamında Aydın İlimizi ziyaret ettiler. Genel Başkan Yardımcılarımız İsmail Türk ve Kenan Karaçam sendikal çalışmalar kapsamında Aydın İlimizi ziyaret ettiler. Genel Başkan Yardımcılarımız İsmail Türk ve Kenan Karaçam sendikal çalışmalar kapsamında Aydın İlimizi ziyaret ettiler. Genel Başkan Yardımcılarımız İsmail Türk ve Kenan Karaçam sendikal çalışmalar kapsamında Aydın İlimizi ziyaret ettiler. Genel Başkan Yardımcılarımız İsmail Türk ve Kenan Karaçam sendikal çalışmalar kapsamında Aydın İlimizi ziyaret ettiler.