Haberler

ATTDER’den Genel Başkanımıza Ziyaret

/ Türk Sağlık Sen Yazdır
Bu haber 766 defa okundu
ATTDER’den Genel Başkanımıza Ziyaret
Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri (Paramedik) Derneği Genel Başkanı Abdullah Baltacı ve Genel Başkan Yardımcıları Genel Başkanımız Önder Kahveci’yi ziyaret ettiler.

Türk Ulaşım-Sen Genel Başkanı Mustafa Nurullah Albayrak ile Genel Başkan Yardımcımız Ümit Turhan’ında yer aldığı ziyarette ATTDER yöneticileri ile  acil tıp teknisyenleri ve teknikerlerinin sorunları ve çözümleri ile ilgili fikir alışverişinde bulunuldu.

Genel Başkanımız Önder Kahveci ziyaret için teşekkür ederek “ Sendika olarak  sağlık alanında faaliyet gösteren meslek örgütleri ile işbirliği ve istişareyi önemsiyoruz.  Çalışanlar adına yapılacak çalışmalarda bir araya geliyoruz ve gelmeye de devam edeceğiz. ATTDER yöneticilerine de bu ziyaret için teşekkür ediyorum. Acil tıp teknisyenleri ve teknikerlerinin çalışma hayatlarını sorunlarını çözmek ve taleplerinin hayata geçmesi için mücadele ediyoruz. İnanıyorum ki işbirliği çözümü daha da kolaylaştıracaktır. “ dedi.

ATTDER yöneticileri de Genel Başkanımıza sendikal çalışmalarımızdan dolayı teşekkürlerini ilettiler.


Resmi Büyütmek İçin Resme Tıklayın...

Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri (Paramedik) Derneği Genel Başkanı Abdullah Baltacı  ve Genel Başkan Yardımcıları Genel Başkanımız Önder Kahveci’yi ziyaret ettiler.