Haberler

Yozgat’ta Teşkilatımızla ve Çalışanlarla Bir Araya Geldik

/ Genel Merkezden Yazdır
Bu haber 484 defa okundu
Yozgat’ta Teşkilatımızla ve Çalışanlarla Bir Araya Geldik
Genel Başkan Yardımcılarımız Kenan Karaçam ve Mustafa Köse sendikal çalışmalar kapsamında Yozgat ilimizi ziyaret ettiler.

Ziyarette Genel Başkan Yardımcılarımız Yozgat Şube Başkanımız Hayati Tuncal ve Şube Yönetim Kurulu ile birlikte çalışanlar ve teşkilatımızın mensupları ile bir araya geldiler.

Birlik ve beraberlik içerisindeki Yozgat teşkilatımızın mensupları ile birlikte Bozok Üniversitesi Hastanesi, İl Sağlık Müdürlüğü, Şehir Hastanesi, ADSM ile Sorgun ve Yerköy ilçelerinde bir araya gelindi. Çalışanların sorunları ve talepleri dinlenerek soruları cevaplandırıldı. Sendikal çalışmalarımız ile ilgili bilgilendirme yapıldı. Kurum yöneticilerine çalışanların sorunları ve beklentileri aktarıldı. 


Resmi Büyütmek İçin Resme Tıklayın...

Genel Başkan Yardımcılarımız Kenan Karaçam ve Mustafa Köse sendikal çalışmalar kapsamında Yozgat ilimizi ziyaret ettiler. Genel Başkan Yardımcılarımız Kenan Karaçam ve Mustafa Köse sendikal çalışmalar kapsamında Yozgat ilimizi ziyaret ettiler. Genel Başkan Yardımcılarımız Kenan Karaçam ve Mustafa Köse sendikal çalışmalar kapsamında Yozgat ilimizi ziyaret ettiler. Genel Başkan Yardımcılarımız Kenan Karaçam ve Mustafa Köse sendikal çalışmalar kapsamında Yozgat ilimizi ziyaret ettiler. Genel Başkan Yardımcılarımız Kenan Karaçam ve Mustafa Köse sendikal çalışmalar kapsamında Yozgat ilimizi ziyaret ettiler. Genel Başkan Yardımcılarımız Kenan Karaçam ve Mustafa Köse sendikal çalışmalar kapsamında Yozgat ilimizi ziyaret ettiler. Genel Başkan Yardımcılarımız Kenan Karaçam ve Mustafa Köse sendikal çalışmalar kapsamında Yozgat ilimizi ziyaret ettiler. Genel Başkan Yardımcılarımız Kenan Karaçam ve Mustafa Köse sendikal çalışmalar kapsamında Yozgat ilimizi ziyaret ettiler. Genel Başkan Yardımcılarımız Kenan Karaçam ve Mustafa Köse sendikal çalışmalar kapsamında Yozgat ilimizi ziyaret ettiler. Genel Başkan Yardımcılarımız Kenan Karaçam ve Mustafa Köse sendikal çalışmalar kapsamında Yozgat ilimizi ziyaret ettiler. Genel Başkan Yardımcılarımız Kenan Karaçam ve Mustafa Köse sendikal çalışmalar kapsamında Yozgat ilimizi ziyaret ettiler. Genel Başkan Yardımcılarımız Kenan Karaçam ve Mustafa Köse sendikal çalışmalar kapsamında Yozgat ilimizi ziyaret ettiler.