Haberler

Yıpranma Payı İçin Dilekçe Kampanyamıza Kastamonu’dan Başladık

/ Genel Merkezden Yazdır
Bu haber 1,510 defa okundu
Yıpranma Payı İçin Dilekçe Kampanyamıza Kastamonu’dan Başladık
Genel Başkan Yardımcılarımız İsmail Türk ve Mustafa Köse sendikal çalışmalar kapsamında ziyaret ettikleri Kastamonu’da Yıpranma payı dilekçe kampanyamızı da fiilen başlattılar.

 Kastamonu Şubemiz tarafından açılan stantta sağlık çalışanlarının imzalı dilekçeleri teslim aldılar.

İl ziyaretinde ayrıca Kastamonu Şube Başkanımız Cengiz Büyükkapucu ve şube yönetim kurulu üyelerimiz  ile birlikte Kastamonu İl Sağlık Müdür Vekili, Devlet Hastanesi Başhekimi ve Fizik Tedavi Hastanesi Başhekimi ile görüşmelere yapılarak çalışanların sorunları ve talepleri iletildi.  

112 komuta merkezi, istasyonlar TSM ve ASM’ler ziyaret edilerek çalışanlar ile bir araya gelindi


Resmi Büyütmek İçin Resme Tıklayın...

Genel Başkan Yardımcılarımız İsmail Türk ve Mustafa Köse sendikal çalışmalar kapsamında ziyaret ettikleri Kastamonu’da Yıpranma payı dilekçe kampanyamızı da fiilen başlattılar. Genel Başkan Yardımcılarımız İsmail Türk ve Mustafa Köse sendikal çalışmalar kapsamında ziyaret ettikleri Kastamonu’da Yıpranma payı dilekçe kampanyamızı da fiilen başlattılar. Genel Başkan Yardımcılarımız İsmail Türk ve Mustafa Köse sendikal çalışmalar kapsamında ziyaret ettikleri Kastamonu’da Yıpranma payı dilekçe kampanyamızı da fiilen başlattılar. Genel Başkan Yardımcılarımız İsmail Türk ve Mustafa Köse sendikal çalışmalar kapsamında ziyaret ettikleri Kastamonu’da Yıpranma payı dilekçe kampanyamızı da fiilen başlattılar. Genel Başkan Yardımcılarımız İsmail Türk ve Mustafa Köse sendikal çalışmalar kapsamında ziyaret ettikleri Kastamonu’da Yıpranma payı dilekçe kampanyamızı da fiilen başlattılar. Genel Başkan Yardımcılarımız İsmail Türk ve Mustafa Köse sendikal çalışmalar kapsamında ziyaret ettikleri Kastamonu’da Yıpranma payı dilekçe kampanyamızı da fiilen başlattılar. Genel Başkan Yardımcılarımız İsmail Türk ve Mustafa Köse sendikal çalışmalar kapsamında ziyaret ettikleri Kastamonu’da Yıpranma payı dilekçe kampanyamızı da fiilen başlattılar. Genel Başkan Yardımcılarımız İsmail Türk ve Mustafa Köse sendikal çalışmalar kapsamında ziyaret ettikleri Kastamonu’da Yıpranma payı dilekçe kampanyamızı da fiilen başlattılar. Genel Başkan Yardımcılarımız İsmail Türk ve Mustafa Köse sendikal çalışmalar kapsamında ziyaret ettikleri Kastamonu’da Yıpranma payı dilekçe kampanyamızı da fiilen başlattılar. Genel Başkan Yardımcılarımız İsmail Türk ve Mustafa Köse sendikal çalışmalar kapsamında ziyaret ettikleri Kastamonu’da Yıpranma payı dilekçe kampanyamızı da fiilen başlattılar. Genel Başkan Yardımcılarımız İsmail Türk ve Mustafa Köse sendikal çalışmalar kapsamında ziyaret ettikleri Kastamonu’da Yıpranma payı dilekçe kampanyamızı da fiilen başlattılar. Genel Başkan Yardımcılarımız İsmail Türk ve Mustafa Köse sendikal çalışmalar kapsamında ziyaret ettikleri Kastamonu’da Yıpranma payı dilekçe kampanyamızı da fiilen başlattılar. Genel Başkan Yardımcılarımız İsmail Türk ve Mustafa Köse sendikal çalışmalar kapsamında ziyaret ettikleri Kastamonu’da Yıpranma payı dilekçe kampanyamızı da fiilen başlattılar. Genel Başkan Yardımcılarımız İsmail Türk ve Mustafa Köse sendikal çalışmalar kapsamında ziyaret ettikleri Kastamonu’da Yıpranma payı dilekçe kampanyamızı da fiilen başlattılar. Genel Başkan Yardımcılarımız İsmail Türk ve Mustafa Köse sendikal çalışmalar kapsamında ziyaret ettikleri Kastamonu’da Yıpranma payı dilekçe kampanyamızı da fiilen başlattılar.