Haberler

Yetkililer Nerede?

/ Gaziantep Yazdır
Bu haber 25,558 defa okundu
Yetkililer Nerede?
Gaziantep Merkez Şahinbey ilçesinde bulunan Şehit Dr. Mehmet Niziplioğlu Aile Sağlığı Merkezine hırsız girmesi nedeniyle, Gaziantep Şubesi olarak; Gaziantep – Kilis Tabipler Odası ve Gaziantep Aile Hekimliği Derneği ile birlikte kitlesel basın açıklaması yaptık.

Gaziantep – Kilis Tabipler Odası Başkanı Dr. Hamza AĞCA yaptığı konuşmada sağlık sisteminin çarpıklığından dolayı her gün bir sağlık çalışanının mağduriyet yaşadığını ve bu tür hadiselerde yargı sisteminin daha iyi çalışması gerektiğini vurguladı.

Türk Sağlık-Sen Gaziantep Şube Başkanı Kemal KAZAK’ta Suriye’li mültecilerin çok yoğun yaşadığı bölgede fedakârca ve özveriyle hizmet sunan, Şehit Dr. Mehmet Niziplioğlu Aile Sağlığı Merkezi çalışanlarının uğradığı bu talihsiz vaka nedeniyle, gerek Şahinbey Toplum Sağlığı Merkezinden gerekse Halk Sağlığı Müdürlüğü yetkililerinden hiç kimsenin arayıp sormadığını belirterek, böyle bir idarecilik anlayışını kabul etmediğini ve bu idarecileri kınadığının altını çizdi.

Gaziantep Aile Hekimliği Derneği Başkanı Dr. Doğan EROĞULLARI’da son zamanlarda aile hekimliği merkezlerine yapılan hırsızlık olaylarında ciddi bir artış yaşandığını belirterek yetkililerden destek beklediklerini ifade etti.

 


Resmi Büyütmek İçin Resme Tıklayın...

Gaziantep Merkez Şahinbey ilçesinde bulunan Şehit Dr. Mehmet Niziplioğlu Aile Sağlığı Merkezine hırsız girmesi nedeniyle, Gaziantep Şubesi olarak; Gaziantep – Kilis Tabipler Odası ve Gaziantep Aile Hekimliği Derneği ile birlikte kitlesel basın açıklaması yaptık. Gaziantep Merkez Şahinbey ilçesinde bulunan Şehit Dr. Mehmet Niziplioğlu Aile Sağlığı Merkezine hırsız girmesi nedeniyle, Gaziantep Şubesi olarak; Gaziantep – Kilis Tabipler Odası ve Gaziantep Aile Hekimliği Derneği ile birlikte kitlesel basın açıklaması yaptık.