Haberler

Yeni Durağımız Çocuk Hastanesi Oldu

/ Gaziantep Yazdır
Bu haber 55,556 defa okundu
Yeni Durağımız Çocuk Hastanesi Oldu
Döner Sermaye ve Ek Ödemelerinin emekliliğe yansıtılması ile Yıpranma payı (Fiili Hizmet Zammı) verilmesi için, başlattığımız imza kampanyamızın yeni durağı Çocuk Hastanesi oldu.

Şube Başkanı Kemal KAZAK, Başkan Yardımcıları Ramazan ABBASOĞLU, Mehmet AKMAZ, Uğur ALTAY, İş Yeri temsilcileri İshak DOĞAN ve Halef GESOĞLU ile birlikte kampanya için stant açtık.

Sağlık çalışanları döner sermaye ve ek ödemelerin emekliliğe yansıması ile yıpranma payı (fiili hizmet zammı) gibi çok önemli konuları gündeme taşıyan sendikamıza hem teşekkür ettiler, hem de imza kampanyamıza yoğun ilgi gösterdiler.

 


Resmi Büyütmek İçin Resme Tıklayın...

Döner Sermaye ve Ek Ödemelerinin emekliliğe yansıtılması ile Yıpranma payı (Fiili Hizmet Zammı) verilmesi için, başlattığımız imza kampanyamızın yeni durağı Çocuk Hastanesi oldu. Döner Sermaye ve Ek Ödemelerinin emekliliğe yansıtılması ile Yıpranma payı (Fiili Hizmet Zammı) verilmesi için, başlattığımız imza kampanyamızın yeni durağı Çocuk Hastanesi oldu. Döner Sermaye ve Ek Ödemelerinin emekliliğe yansıtılması ile Yıpranma payı (Fiili Hizmet Zammı) verilmesi için, başlattığımız imza kampanyamızın yeni durağı Çocuk Hastanesi oldu. Döner Sermaye ve Ek Ödemelerinin emekliliğe yansıtılması ile Yıpranma payı (Fiili Hizmet Zammı) verilmesi için, başlattığımız imza kampanyamızın yeni durağı Çocuk Hastanesi oldu.