Haberler

Yalova’da Teşkilatımız ve Çalışanlarla Bir Araya Geldik

/ Genel Merkezden Yazdır
Bu haber 429 defa okundu
Yalova’da Teşkilatımız ve Çalışanlarla Bir Araya Geldik
Genel Başkan Yardımcılarımız Kenan Karaçam ve Mustafa Köse sendikal çalışmalar kapsamında Yalova İlimizi ziyaret ettiler.

Ziyarette Genel Başkan Yardımcılarımız Yalova Şube Başkanımız Samih Kızılkaya ve Şube Yöneticileri ile birlikte Yalova ve ilçelerinde bulunan kurumlarda sağlık çalışanları ile bir araya geldiler. Sendikal çalışmalarımız hakkında bilgi verdiler, sorularını cevaplandırdılar.

Yalova Devlet Hastanesi ve Armutlu Entegre Hastanesi Başhekimleri ile görüştüler. Çalışanların sorunları ve taleplerini aktardılar.

Ziyaretlerin ardından Akşam işyeri temsilcilerimizle bir toplantı gerçekleştirerek bir araya geldiler. 


Resmi Büyütmek İçin Resme Tıklayın...

Genel Başkan Yardımcılarımız Kenan Karaçam ve Mustafa Köse sendikal çalışmalar kapsamında Yalova İlimizi ziyaret ettiler. Genel Başkan Yardımcılarımız Kenan Karaçam ve Mustafa Köse sendikal çalışmalar kapsamında Yalova İlimizi ziyaret ettiler. Genel Başkan Yardımcılarımız Kenan Karaçam ve Mustafa Köse sendikal çalışmalar kapsamında Yalova İlimizi ziyaret ettiler. Genel Başkan Yardımcılarımız Kenan Karaçam ve Mustafa Köse sendikal çalışmalar kapsamında Yalova İlimizi ziyaret ettiler. Genel Başkan Yardımcılarımız Kenan Karaçam ve Mustafa Köse sendikal çalışmalar kapsamında Yalova İlimizi ziyaret ettiler. Genel Başkan Yardımcılarımız Kenan Karaçam ve Mustafa Köse sendikal çalışmalar kapsamında Yalova İlimizi ziyaret ettiler. Genel Başkan Yardımcılarımız Kenan Karaçam ve Mustafa Köse sendikal çalışmalar kapsamında Yalova İlimizi ziyaret ettiler. Genel Başkan Yardımcılarımız Kenan Karaçam ve Mustafa Köse sendikal çalışmalar kapsamında Yalova İlimizi ziyaret ettiler. Genel Başkan Yardımcılarımız Kenan Karaçam ve Mustafa Köse sendikal çalışmalar kapsamında Yalova İlimizi ziyaret ettiler. Genel Başkan Yardımcılarımız Kenan Karaçam ve Mustafa Köse sendikal çalışmalar kapsamında Yalova İlimizi ziyaret ettiler. Genel Başkan Yardımcılarımız Kenan Karaçam ve Mustafa Köse sendikal çalışmalar kapsamında Yalova İlimizi ziyaret ettiler.