Haberler

Üyemizin Sorunu Bizim Sorunumuz

/ Eskişehir Yazdır
Bu haber 29,252 defa okundu
Üyemizin Sorunu Bizim Sorunumuz
Türk Sağlık Sen Şube Başkanı Hüseyin Kararman, işyeri temsilcileri ile bir araya geldi. Kararman, “Her zaman üyelerimizin yanındayız. Sorunları çözmeye devam ediyoruz” dedi.

Kayıplar konuşuldu
Toplantıya; yönetim kurulu üyeleri, üyeler, Türk Sağlık-Sen Genel Başkan Yardımcıları Mustafa Genç, Abdurrahman Uysal, Ümit Turhan, TÜRKAV Şube Başkanı Hasan Sezer, Türk Eğitim-Sen 1 no lu Şube Başkanı Haydar Urfalı katıldılar. Toplantıdan sonra, işyeri temsilcilerine Yetki Belgesi , Teşekkür Belgeleri ve Genel Başkan Yardımcılarına plaket verildi. Toplantıda, Memur-Sen in imzaladığı toplu sözleşme mutabakatında kamu çalışanlarının kayıpları dile getirildi. Ayrıca Memur-Sen in 2015 yılında imzaladığı toplu sözleşmede memurların beklentisini karşılamadığı dile getirildi.
Sorunları dinliyoruz
Türk Sağlık-Sen Şube Başkanı Hüseyin Kararman konu ile ilgili yaptığı açıklamada, Sendika üyelerimizin işyerlerini ziyaret ederek sorunları dinliyoruz ve sağlık çalışanları bizim için önemlidir. Ortalama 2010 civarında üyemiz ve  sendikamızın Türkiye genelinde toplam 101.478 üyesi vardır. 50 iş yeri temsilcimize düzenlenen törenle Yetki Belgesi , daha önceden sendikamızda çalışan ve ayrılan 10 üyemize Teşekkür Belgeleri ni dağıttık. Genel Başkan Yardımcılarımıza da Plaketler ini verdik dedi. Genel Başkan Yardımcıları Mustafa Genç, Abdurrahman Uysal, Ümit Turhan gündemle ilgili birer konuşma yaptılar. HM