Haberler

Uşak’ta Teşkilatımız ve Üyelerimizle Bir Araya Geldik

/ Genel Merkezden Yazdır
Bu haber 357 defa okundu
Uşak’ta Teşkilatımız ve Üyelerimizle Bir Araya Geldik
Genel Başkan Yardımcılarımız İsmail Türk ve Mustafa Yiğit sendikal çalışmalar kapsamında Uşak ilimizi ziyaret ettiler. Yapılan ziyarette Sağlık kurum ve kuruluşlarında çalışanlarla bir araya gelinerek sendikal çalışmalarımız hakkında bilgi verildi.

Şube Başkanımız Mehmet Özkuk ve Şube Yöneticilerimizle birlikte Uşak İl Sağlık Müdürü Dr. Sedat Kavas ziyaret edildi.  
Ayrıca Banaz ilçesini ziyaret edilerek burada bulunan teşkilat mensuplarımız ile bir araya gelindi ve Banaz Hastanesi Başhekimi ile bir görüşme yapıldı.


Resmi Büyütmek İçin Resme Tıklayın...

Genel Başkan Yardımcılarımız İsmail Türk ve Mustafa Yiğit sendikal çalışmalar kapsamında Uşak ilimizi ziyaret ettiler. Yapılan ziyarette Sağlık kurum ve kuruluşlarında çalışanlarla bir araya gelinerek sendikal çalışmalarımız hakkında bilgi verildi. Genel Başkan Yardımcılarımız İsmail Türk ve Mustafa Yiğit sendikal çalışmalar kapsamında Uşak ilimizi ziyaret ettiler. Yapılan ziyarette Sağlık kurum ve kuruluşlarında çalışanlarla bir araya gelinerek sendikal çalışmalarımız hakkında bilgi verildi. Genel Başkan Yardımcılarımız İsmail Türk ve Mustafa Yiğit sendikal çalışmalar kapsamında Uşak ilimizi ziyaret ettiler. Yapılan ziyarette Sağlık kurum ve kuruluşlarında çalışanlarla bir araya gelinerek sendikal çalışmalarımız hakkında bilgi verildi. Genel Başkan Yardımcılarımız İsmail Türk ve Mustafa Yiğit sendikal çalışmalar kapsamında Uşak ilimizi ziyaret ettiler. Yapılan ziyarette Sağlık kurum ve kuruluşlarında çalışanlarla bir araya gelinerek sendikal çalışmalarımız hakkında bilgi verildi. Genel Başkan Yardımcılarımız İsmail Türk ve Mustafa Yiğit sendikal çalışmalar kapsamında Uşak ilimizi ziyaret ettiler. Yapılan ziyarette Sağlık kurum ve kuruluşlarında çalışanlarla bir araya gelinerek sendikal çalışmalarımız hakkında bilgi verildi. Genel Başkan Yardımcılarımız İsmail Türk ve Mustafa Yiğit sendikal çalışmalar kapsamında Uşak ilimizi ziyaret ettiler. Yapılan ziyarette Sağlık kurum ve kuruluşlarında çalışanlarla bir araya gelinerek sendikal çalışmalarımız hakkında bilgi verildi. Genel Başkan Yardımcılarımız İsmail Türk ve Mustafa Yiğit sendikal çalışmalar kapsamında Uşak ilimizi ziyaret ettiler. Yapılan ziyarette Sağlık kurum ve kuruluşlarında çalışanlarla bir araya gelinerek sendikal çalışmalarımız hakkında bilgi verildi. Genel Başkan Yardımcılarımız İsmail Türk ve Mustafa Yiğit sendikal çalışmalar kapsamında Uşak ilimizi ziyaret ettiler. Yapılan ziyarette Sağlık kurum ve kuruluşlarında çalışanlarla bir araya gelinerek sendikal çalışmalarımız hakkında bilgi verildi.