Haberler

Ünlü'den Çeker'e Hayırlı Olsun Ziyareti

/ Kocaeli Yazdır
Bu haber 1,924 defa okundu
Ünlü'den Çeker'e Hayırlı Olsun Ziyareti
Milliyetçi Hareket Partisi “MHP” Kocaeli İl Başkanı Türk Sağlık Sen’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Milliyetçi Hareket Partisi “MHP” Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü Cumartesi günü 6. Olağan kongresini gerçekleştiren Türk Sağlık Sen Kocaeli Şube Başkanı Ömer Çeker’i sendika şubede ziyaret ederek yeni yönetimi ve Şube Başkanı Ömer Çekeri tebrik etti. Ziyarette Şube Başkan Yardımcısı Arif Ovalı ve Erol Kalemer hazır bulundu. 

Ünlü: Biz Ömer Çeker Ve Sağlık Çalışanlarının Yanında Olacağız

Ziyarette konuşan İl Başkanı  Aydın Ünlü;  Bugün MHP olarak kongrede tekrar seçimi kazanan Türk Sağlık Sen Başkanı ve yönetimini tebrik ederim. Diyen Ünlü; Ömer Çeker’in sağlık sektöründe verdiği mücadeleyi  kamuoyu ve sağlık çalışanları bilmekte. Bizde parti olarak elimizden geldiğince Çeker ve sendika üyelerinin yanında olmaya çalışıyoruz. Dedi. İl Başkanı Ünlü: Çeker uzun yıllardır emek mücadelesinin içerisinde olması sağlık teşkilatını iyi tanıması ve konulara hakim, Kendini geliştirmiş mücadeleci, bir başkandır. Kendisine ve şahsında yönetime seçilen arkadaşlarımıza başarılar diliyorum.  Diyen Ünlü: Biz Ömer Çeker ve sağlık çalışanlarının yanında olacağız.  Dedi.

Çeker; Ziyaret İçin İl Başkanı  Ünlü Ve Heyetine Teşekkür Ederim.

İl Başkanı  Aydın Ünlü’den sonra sözü alan Ömer Çeker; Hükümet Ortağı olduğu yılda 4688 sayılı Kamu Görevlileri Sendikalar Kanununun kamu çalışanlarına hediye eden bir siyasi parti İl Başkanı ve yönetiminin sendikamızı ziyaret etmesini önemsiyoruz. İnce bir düşünce diyen Şube Başkanı Çeker; Özellikle siyasi bir partinin daha kongremizin üzerinden  48 saat geçmeden sağlıkta etkili bir emek mücadelesi veren, söyledikleri kamuoyunda karşılık bulan ve itibar edilen bir sendikayı ziyaret etmesi çok önemli dir, diyen Çeker; Bu demektir ki Kocaeli’de sizleri daha da fazla yanımızda göreceğiz. Mağdur sağlık çalışanlarının yanında olacağınıza inanıyoruz. Halkımızın daha kolay ve kaliteli, sağlık hizmetine ulaşması, sağlık çalışanlarının çalışma şartların uygun hale getirilmesi, usulsüz uygulamaların sonlandırılması mücadelesinde olumlu sonuçlar almamıza katkı sağlayacaklarına, Mağdur olan sağlık çalışanlarının yanında olacaklarına inanıyorum. Diyen Çeker; Ziyaret için İl başkanı Ünlü ve heyetine tekrar teşekkür ederim. Dedi.


Resmi Büyütmek İçin Resme Tıklayın...

Milliyetçi Hareket Partisi “MHP” Kocaeli İl Başkanı Türk Sağlık Sen’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.