Haberler

Türk Milletinin Başı Sağ Olsun

/ Genel Haberler Yazdır
Bu haber 29,746 defa okundu
Türk Milletinin Başı Sağ Olsun
Başkentimiz Ankara'da akşam saatlerinde askeri servis araçlarına yönelik olarak teröristler tarafından haince düzenlenen saldırıyı kınıyoruz. Teröre, teröriste, işbirlikçisine,destekleyenlere, siyasal ve sivil toplum örgütü uzantılarına lanet olsun diyoruz.

Dili, dini, vatanı ve milleti olmayan terör bir kez daha iğrenç yüzünü göstererek Türkiye’yi ve Türk milletini hedef almıştır. 

Ülkemizin birliğine, beraberliğine, kardeşliğine ve bekasına yönelik bu saldırının ardındaki güçler bir an önce gün yüzüne çıkarılmalı ve adalete teslim edilmelidir. 

Bilinmelidir ki, Türk milleti hiçbir şekilde tehditlere boyun eğmeden bu vatanın birliği ve dirliği için mücadelesini ebediyete kadar sürdürecektir.

Haince ve alçakça düzenlenen bu saldırı Türk milletinin üzerinde oynanan kalleş oyunların bir göstergesidir. Ancak, milletimiz her zaman olduğu gibi bu çirkin oyunları bozacak ve hainler emellerine asla ulaşamayacaktır.

Türkiye Kamu-Sen camiası olarak, Ankara'da yaşanan bu hain ve kalleş saldırıyı bir kez daha lanetliyor, hayatlarını kaybeden vatandaşlarımıza yüce Allah'tan rahmet, yakınlarına ve Türk milletine başsağlığı diliyor, yaralılarımıza acil şifalar temenni ediyoruz