Haberler

Teşkilatımıza ve Üyelerimize Teşekkürler

/ Genel Merkezden Yazdır
Bu haber 7,100 defa okundu
Teşkilatımıza ve Üyelerimize Teşekkürler
Sendikal rekabet yerine baskı, ayrımcılık ve yandaşlığın kabul edilemez bir hal aldığı, makam gücüyle çalışanlarının sendika tercihine müdahale edildiği bir yılda Türk Sağlık-Sen olarak yetki dönemini geride bıraktık.

Böylesine bir ortamda sendikamız geçtiğimiz yıl 91 Bin 523 olan üye sayısını 92 bin 171 çıkartarak malum çevrelere anlamlı bir cevap vermiştir.

Bu mücadele ve elde edilen sonuç alınterinin ve emeğin karşılığıdır.Bu yüzden Türk Sağlık-Sen mensuplarının mücadelesi ve çalışması her türlü övgünün üstünde ve herşeyden daha değerlidir. 

Böylesine bir değeri sendikamıza kazandıran teşkilatımız bizim için övünç kaynağıdır.   Türk Sağlık-Sen’e bu gururu yaşatan başta Şube Başkanlarımız, Şube Yöneticilerimiz ve İş Yeri Temsilcilerimiz olmak üzere sahada emek veren tüm teşkilat mensuplarımıza  ve ailemizde yer alarak haklı mücadelemize katkı sağlayan tüm üyelerimize teşekkür ederiz.

Çeyrek asırlık yolumuz çetin ve çileli olmuştur. Bizler de bu yolu her zaman güçlü ve inançlı yürümüşüzdür.

Biz inandığımız değerler ve ilkelerimizle dosdoğru bir şekilde yolumuzda ilerleyeceğiz.   Sendikacılık tarihine adımızı altın harflerle yazdırdık, yazdırmaya da devam edeceğiz.

Çalışanın ümidi olan sendikamız inanıyorum ki kısa zamanda hak ettiği yetkiyi de alacaktır. Sevdası millet, mücadelesi hak ve adalet olan teşkilatımız bunu başarak güçtedir.

Bu temenniyle tüm teşkilat mensuplarımıza 2018 yılı yetki sürecinde vermiş oldukları mücadeleden dolayı teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diliyor, bu kutlu yolda bizimle yürüyen 92 Bin 171 üyemize de saygı ve sevgilerimi sunuyorum.  

Önder KAHVECİ

Genel Başkan