TEŞKİLATIMIZA VE ÜYELERİMİZE TEŞEKKÜRLER

TEŞKİLATIMIZA VE ÜYELERİMİZE TEŞEKKÜRLER

Bir yandan pandeminin getirdiği zorlu süreç, diğer yandan sendikal baskı, ayrımcılık ve çalışanların sendikal tercihine makam gücüyle ipotek koyma gibi vazgeçilmeyen ve kamu sendikal hayatını kirleten tüm kabul edilmez müdahalelere rağmen Türk Sağlık-Sen olarak 2021 yılı yetki dönemini hizmet kolumuzda üye artışı yapan tek sendika olarak tamamladık. 

Türk Sağlık-Sen’e bu gururu yaşatan, sahada emek veren tüm teşkilat mensuplarımıza ve bu süreçte sendikal mücadelemize destek vererek gücümüze güç katan tüm üyelerimize teşekkür ederiz. Var olsunlar. 

Sadece emeğimizin karşılığı ve çalışanların kendi hür iradeleri ile tercihi olan bu durum bizim için büyük bir gurur kaynağıdır. 

Türk Sağlık-Sen olarak hak ve hakikatten yana duruşumuzdan, kararlı mücadelemizden, kutlu yolumuzda inançlı yürüyüşümüzden asla dönmeyeceğiz. 

Makam koltuklarından değil çalışanın hür iradesinden aldığımız güçle çalışanın yanında olmaktan, mazlumun ve mağdurun yanında saf tutmaktan asla vazgeçmeyeceğiz. 

Duruşumuz, değerlerimiz ve ilkelerimizle kamu sendikacılığında fark ortaya koymaya, gerçek sendikacılık tek adresi olmaya devam edeceğiz.

Haklı dava, güçlü sendika düsturuyla sürdürdüğümüz bu kutlu mücadelede inanıyorum ki sendikamız en kısa zamanda hak ettiği yetkiyi de alacaktır. 

Bu temenniyle tüm teşkilat mensuplarımıza 2021 yılı yetki sürecinde vermiş oldukları mücadeleden dolayı tekrar teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diliyor, bu kutlu yolda bizimle yürüyen 101 Bin 710 üyemize de saygı ve sevgilerimi sunuyorum. Tüm sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarını da bu büyük aileye, kutlu mücadeleye ve gerçek sendikacılığa bekliyorum.  

Önder KAHVECİ

Genel Başkan