Haberler

Teröre Boyun Eğmeyecek, Vatanı Böldürmeyeceğiz

/ Genel Haberler Yazdır
Bu haber 17,500 defa okundu
Teröre Boyun Eğmeyecek, Vatanı Böldürmeyeceğiz
Genel Başkanımız Sayın Önder Kahveci’nin Gaziantep’te yaşanan hain terör saldırısı ile ilgili yayınladığı mesajdır:

Türkiye’yi dört bir yanından kuşatmak isteyenlerin maşası olan hain terör örgütleri bu kez kendilerini Gaziantep’te göstermiştir.

Düğün evine 12-14 yaşlarında bir çocukla canlı bomba saldırısı gerçekleştirerek vahşette sınırı tanımamış 29’u çocuk, 51 Vatandaşımız hayatını kaybetmiştir. 94 Vatandaşımızda bu hani saldırıda yaralanmıştır.

 

Türkiye’nin karıştırmak, kargaşa ortamı oluşturup ülkemizi bir kaosa sürükleyerek Ortadoğu’ya benzetmek isteyenler tüm güçleri ve piyonları ile saldırı durumundadırlar.  Amaçları ülkemizi bölüp, milli birliğimizi yok etmektir.

 

Bu saldırılara karşı Türk Milletinin vereceği en büyük cevap bir olmak, iri olmak ve diri olmaktır.  Bu tavır ve duruş Milletimizin ve vatanımız üzerinde oynana tüm oyunları boşa çıkaracak yegâne güçtür. Bu güç bizi bin yıldır bu topraklarda var eden güçtür, bin yıl daha var etmeye devam edecektir.

Türk milleti haini sevindirmez, Vatan ve millet düşmanlarının oyununa gelmez.

Gaziantep’imiz, Gazi olur, şehit olur ama asla teslim olmaz.

Türk Sağlık-Sen olarak Gaziantep'te yaşanan bu hain saldırıyı lanetliyor, hayatını kaybeden vatandaşlarımıza yüce Allah'tan rahmet, ailelerine sabırlar, necip Türk milletine baş sağlığı dileklerimi sunuyorum. Yaralılarımıza acil şifalar temenni ediyorum.