Haberler

Tayini Çıkan Temsilcimize Plaket.

/ Nevşehir Yazdır
Bu haber 24,409 defa okundu
Tayini Çıkan Temsilcimize Plaket.
Kayseri iline tayini çıkan Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi temsilcimiz Diş Hekimi Onuralp Öner’e yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür belgesi ve plaket verildi.

Şube Başkanımız Turgay Çetin tarafından verilen teşekkür belgesi ve plaket merasimine işkollarının temsilcileri Türk Büro Sen İl Temsilcisi Ömer Koç, Türk Haber Sen İl Temsilcisi Ercüment Tunç, Türk Emekli Sen İl Temsilcisi Yavuz Soysaldı ve Türk Sağlık Sen Şube Başkan Yardımcısı Mahir Gölbaşı’da katılarak destek verdiler.

Nevşehir’e yıllarca emeği geçen, sendikal çalışmalarda her zaman yanımızda olan ve desteğini esirgemeyen temsilcimiz Dt. Onuralp Öner’e ilimize ve sendikamıza yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür eder, yeni görev yerinde başarılar dileriz.


Resmi Büyütmek İçin Resme Tıklayın...

Kayseri iline tayini çıkan Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi temsilcimiz Diş Hekimi Onuralp Öner’e yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür belgesi ve plaket verildi. Kayseri iline tayini çıkan Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi temsilcimiz Diş Hekimi Onuralp Öner’e yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür belgesi ve plaket verildi.