ÜNLÜ VE HEYETİNE TÜRK SAĞLIK SEN BAŞARILAR DİLEDİ

ÜNLÜ VE HEYETİNE TÜRK SAĞLIK SEN BAŞARILAR DİLEDİ

Türk Sağlık Sen Kocaeli Şube Başkanı, Türkiye Kamu Sen Denetleme Kurulu üyesi   Ömer Çeker ve heyeti MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü’yü makamında ziyaret etti.

 

Ünlü ve Yönetimine Başarılar

Kısa bir süre önce yapılan İl kongresi ile Milliyetçi Hareket Partisi “MHP” Kocaeli İl Başkanlığına yeniden seçilen Aydın Ünlü’yü Türk Sağlık Sen Kocaeli Şube Başkanı Ömer Çeker, Denetleme Kurulu Başkanı Erkan Temel, İl Sağlık Müdürlüğü Baş Temsilcisi Serkan Gökduman ile birlikte İl Başkanı Ünlü’yü makamında ziyaret ettiler. Şube Başkanı Çeker ve heyeti dördüncü kez Kocaeli İl Başkanlığına seçilen Aydın Ünlü’ye ve yönetimine başarılar dileyerek tebrik ettiler.

 

Ünlü ; Kurumlarda Mağduriyet Yaşayan Kamu Çalışanlarına Kapımız Acık

İl Başkanı Ünlü ve ekibinin dördüncü kez İl Başkanlığına seçilmesi nedeniyle yapılan tebrik ziyaretinde Ülke ve Kocaeli’nin sorunları konuşuldu. MHP İl başkanı Ünlü ziyaret için Çeker ve heyetine teşekkür etti. İl Başkanı Ünlü; “Sağlık çalışanlarının sorunlarını yakinen takip ediyorum. İdareler tarafından kamu çalışanlarına usulsüz uygulamalar yapılmasına, personele mobing uygulanmasına seyirci kalmayacağız. Personelin haklı davlarında yanlarında olacağız. Kurumlarda mağduriyet yaşayan kamu çalışanlarına kapımız acık” dedi. 

Haber Resimleri