Genişletilmiş İstişare Toplantısı Gerçekleştirdik

Genişletilmiş İstişare Toplantısı Gerçekleştirdik
23 Aralık Cumartesi Günü Denizli Pamukkale Colossae Thermal Hotel’de Türk Sağlık Sen İzmir 2 Nolu Şube Yönetim, Denetim, Disiplin Kurulu ve tüm temsilcilerimizle beraber, Genel Başkanımız Önder KAHVECİ, Genel Başkan Yardımcılarımız Ümit TURHAN ve Mehmet Ali ÇAKAL, Denizli Şube Başkanımız Raif KURŞUNOĞLU ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Aydın Şube Başkanımız Ahmet BOZKURT ve Yönetim Kurulu Üyelerinin katılımıyla genişletilmiş istişare toplantısı yapılmıştır.

Toplantıda açılış konuşmasını yapan İzmir 2 Nolu Şube Başkanımız Şenol ATICI, Ağustos ayında yapılan toplu sözleşme ve memur maaş zamları ve banka promosyonlarıyla ilgili malum sendikanın atmış olduğu imza ile memurun ciddi kayıplara uğradığını dile getirmiştir.

Toplantıda Genel Başkanımız Önder KAHVECİ konuşmalarında memurlarımızın özlük haklarıyla ilgili geniş açıklamalarda bulunmuştur. Ayrıca yıpranma payıyla ilgili bir KHK yayımlanmasını istemiştir.

Daha sonra toplantımız coşkuyla devam etmiştir. Toplantımıza katılan başta Genel Başkanımız Önder KAHVECİ’ye Genel Başkan Yardımcılarımız Mehmet Ali Çakal ve Ümit TURHAN’a , Denizli Şube Başkanı ve Yönetim Kuruluna , Aydın Şube Başkanı ve Yönetim Kuruluna, tüm İzmir 2 Nolu Şube temsilcilerimiz ve misafirlerimize çok teşekkür ediyor, yeni dönemde arkadaşlarımıza başarılar diliyor ve toplantımızın hayırlara vesile olmasını temenni ediyoruz.

                                                                                                         Türk Sağlık Sen İzmir 2 Nolu Şube Yönetim Kurulu