Dokuz Eylül Üniversitesi Çalışanları Adına Kurum İdari Kurul Toplantımızı Gerçekleştirdik

Dokuz Eylül Üniversitesi Çalışanları Adına Kurum İdari Kurul Toplantımızı Gerçekleştirdik

Dokuz Eylül Üniversitesi Yönetimi ile Kurum İdari Kurul Toplantımızı Gerçekleştirdik.

     16.04.2021 tarihinde Dokuz Eylül Rektörlüğü Senato Salonu’nda gerçekleşen toplantımıza Rektörlük makamını temsilen; Dokuz Eylül Üniversitesi Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Uğur MALAYOĞLU ve Prof. Dr. Mehmet Ali ÖZCAN,  Dokuz Eylül Başhekim V. Prof. Dr. Semih KÜÇÜKGÜÇLÜ, Genel Sekreter Engin BASMACI, Genel Sekreter Yrd. Arzu ARAZ ÇAĞLAR , Genel Sekreter Yrd. V. Dr. Öğr. Üyesi Dilek ESER,  Personel Daire Bşk. V. Onur YILMAZ, Hukuk Müşaviri  V.  Doç. Dr. Sezgi Öktem SONGU, Hastane Başmüdürü Dr. Yunus Emre DİNÇASLAN, Hemşirelik Hizmetleri Müdürü Emre YILDIZ, Döner Sermaye İşletme Müdürü Yasemin UZUNCA, Türk Sağlık Sen’i  temsilen;  Genel Başkan Yardımcımız Mustafa KÖSE, Şube Başkanımız Osman ATA, Şube Başkan Yardımcılarımız, Yasemin KARAKAYA, Kadir Akif ÇOBAN, İşyeri Temsilcilerimiz Cihangir CEYLAN, Nuri ÇAVLI, Halil İbrahim AKŞİT katıldılar.

    Biz bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da çalışanların haklı taleplerini her türlü platformda dile getirmeye ve mücadele etmeye devam edeceğiz. Sorunların çözümü adına ilkeli ve sorumlu sendikacılık çerçevesinde atılması gereken adımları atmaktan geri durmayacağız.

      Çalışanların, sorun ve taleplerini öncelikli olarak idare ile paylaşmaya, sonrasında da çözüm adına yapılması gereken adımları atmaya devam edeceğiz.

Haber Resimleri