Dokuz Eylül Üniversitesi Çalışanları Adına Kurum İdari Kurul Toplantımızı Gerçekleştirdik

Dokuz Eylül Üniversitesi Çalışanları Adına Kurum İdari Kurul Toplantımızı Gerçekleştirdik

Dokuz Eylül Üniversitesi Yönetimi ile Kurum İdari Kurul Toplantımızı Gerçekleştirdik.

15.10.2020 tarihinde Dokuz Eylül Rektörlüğü Senato Salonun’ da gerçekleşen toplantımıza Rektörlük makamını temsilen; Dokuz Eylül Üniversitesi Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Uğur MALAYOĞLU ve  Prof. Dr. Mehmet Ali ÖZCAN,  Dokuz Eylül Başhekim V. Prof. Dr. Semih KÜÇÜKGÜÇLÜ, Genel Sekreter V. Dr. Saip TİRYAKİOĞLU, Genel Sekreter Yrd. Arzu ARAZ ÇAĞLAR, Genel Sekreter Yrd. V. Engin BASMACI, Personel Daire Bşk. V. Onur YILMAZ, Hukuk Müşaviri Dr. Öğretim Üyesi Sezgi Öktem SONGU, Hastane Başmüdürü Dr. Emre DİNÇASLAN, Hemşirelik Hizmetleri Müdürü Emre YILDIZ, Döner Sermaye İşletme Müdürü Yasemin UZUNCA, Şubemizi temsilen; Şube Başkanımız Osman ATA, Şube Başkan Yardımcılarımız Tennure ÇANKAYA ÖNER, Bekir YILDIRIM Yasemin KARAKAYA, İşyeri Temsilcilerimiz Cihangir CEYLAN, Nuri ÇAVLI, Şenay SAYAR katıldılar.


Biz bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da çalışanların haklı taleplerini her türlü platformda dile getirmeye ve mücadele etmeye devam edeceğiz. Sorunların çözümü adına ilkeli ve sorumlu sendikacılık çerçevesinde atılması gereken adımları atmaktan geri durmayacağız.

Çalışanların, sorun ve taleplerini öncelikli olarak idare ile paylaşmaya, sonrasında da çözüm adına yapılması gereken adımları atmaya devam edeceğiz.

Haber Resimleri