8 Mart Dünya Kadınlar Günü Programı

8 Mart Dünya Kadınlar Günü Programı
Türk Sağlık-Sen İzmir 2 Nolu Şube Kadın Komisyonumuz 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Hasan Sağlam Öğretmenevinde üyelerimizin ve kadın kollarımızın geniş katılımıyla program düzenlenmiştir.

Programımıza İdari İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Mustafa GENÇ’te katıldı. Başkan Yardımcımız konuşmasında; Hastanelerimizde kadınlarımızın yaşamış olduğu sorunların bir an önce bitirilmesi için Sağlık Bakanlığı’na çağrıda bulunmuştur .  Ayrıca Türk Sağlık-Sen Genel Merkezinin kadınlarımızın her daim destekçisi olduğunu ve her tür sıkıntılarında yanlarında olduklarını dile getirmiştir.

Programımızın sunumunu yapan Kadın Kolları Başkanımız Şerife EROL konuşmasında; inanıyoruz , kadın komisyonumuzla birlikte İzmir’de hizmet kolunda görev yapan kadın çalışanlarımızla her konuda olduğu gibi sendikal mücadelede de daha aktif hale gelecek daha da çoğalacak ve yaşanan sorunları  hep birlikte aşarak haklı mücadelemizde başarılı olacaklarını ifade etmiştir.

Programımızın açılış konuşmasını Türk Sağlık-Sen İzmir 2 Nolu Şube Başkanımız Şenol ATICI yapmıştır. Başkanımız konuşmasında; Kadın olmak ayrıcalık sahibi olmaktır. Kadın olmak anne olmaktır. Analık fedakarlığın ve gücün simgesidir. Kadınlarımız artık güçlerinin farkına varmalı, sorunlarının çözümü için artık kendileri mücadele ortamında yer almalıdırlar. Türk Kadını sesini duyurmalı, düşüncelerini açıklamalı ve çözüm için mücadele etmelidir, diye konuşmuştur.

Programımıza MHP İzmir Milletvekili Aday Adayı Hatice BÖLÜK hanımefendi ve CHP İzmir Milletvekili Aday Adayı Özgün UTKU’da katılım sağlamıştır.

Program kokteyl ve müzikle son bulmuştur.

Haber Resimleri