Haberler

Sıra Gecesi Düzenledik

/ Gaziantep Yazdır
Bu haber 51,824 defa okundu
Sıra Gecesi Düzenledik
Gaziantep Şubesi olarak; Anneler Günü ve Hemşireler Haftası nedeniyle; Şahsuvar Sıra Grubu eşliğinde Şahinbey Plazada sıra gecesi düzenledik.

Gecemiz Şube Başkanımız Kemal KAZAK’ın sağlık alanında yaşanan temel sorunlara dikkat çektiği açılış konuşması ve Kadın Kolları Başkanımız Zehra BOZGEYİK’in haftanın önemine vurgu yapan konuşmasından sonra başladı.

Sağlık çalışanlarının yoğun ilgi gösterdiği program gecenin geç saatlerine kadar devam etti. Sağlık çalışanları çekilen halaylar ve okunan Türkülerle stres attılar.

Geceye katılan sağlık çalışanları böyle güzel bir organizasyon için Türk Sağlık-Sen Gaziantep Şubesine teşekkür ettiler.


Resmi Büyütmek İçin Resme Tıklayın...

Gaziantep Şubesi olarak; Anneler Günü ve Hemşireler Haftası nedeniyle; Şahsuvar Sıra Grubu eşliğinde Şahinbey Plazada sıra gecesi düzenledik. Gaziantep Şubesi olarak; Anneler Günü ve Hemşireler Haftası nedeniyle; Şahsuvar Sıra Grubu eşliğinde Şahinbey Plazada sıra gecesi düzenledik. Gaziantep Şubesi olarak; Anneler Günü ve Hemşireler Haftası nedeniyle; Şahsuvar Sıra Grubu eşliğinde Şahinbey Plazada sıra gecesi düzenledik. Gaziantep Şubesi olarak; Anneler Günü ve Hemşireler Haftası nedeniyle; Şahsuvar Sıra Grubu eşliğinde Şahinbey Plazada sıra gecesi düzenledik. Gaziantep Şubesi olarak; Anneler Günü ve Hemşireler Haftası nedeniyle; Şahsuvar Sıra Grubu eşliğinde Şahinbey Plazada sıra gecesi düzenledik. Gaziantep Şubesi olarak; Anneler Günü ve Hemşireler Haftası nedeniyle; Şahsuvar Sıra Grubu eşliğinde Şahinbey Plazada sıra gecesi düzenledik. Gaziantep Şubesi olarak; Anneler Günü ve Hemşireler Haftası nedeniyle; Şahsuvar Sıra Grubu eşliğinde Şahinbey Plazada sıra gecesi düzenledik. Gaziantep Şubesi olarak; Anneler Günü ve Hemşireler Haftası nedeniyle; Şahsuvar Sıra Grubu eşliğinde Şahinbey Plazada sıra gecesi düzenledik. Gaziantep Şubesi olarak; Anneler Günü ve Hemşireler Haftası nedeniyle; Şahsuvar Sıra Grubu eşliğinde Şahinbey Plazada sıra gecesi düzenledik. Gaziantep Şubesi olarak; Anneler Günü ve Hemşireler Haftası nedeniyle; Şahsuvar Sıra Grubu eşliğinde Şahinbey Plazada sıra gecesi düzenledik. Gaziantep Şubesi olarak; Anneler Günü ve Hemşireler Haftası nedeniyle; Şahsuvar Sıra Grubu eşliğinde Şahinbey Plazada sıra gecesi düzenledik. Gaziantep Şubesi olarak; Anneler Günü ve Hemşireler Haftası nedeniyle; Şahsuvar Sıra Grubu eşliğinde Şahinbey Plazada sıra gecesi düzenledik. Gaziantep Şubesi olarak; Anneler Günü ve Hemşireler Haftası nedeniyle; Şahsuvar Sıra Grubu eşliğinde Şahinbey Plazada sıra gecesi düzenledik. Gaziantep Şubesi olarak; Anneler Günü ve Hemşireler Haftası nedeniyle; Şahsuvar Sıra Grubu eşliğinde Şahinbey Plazada sıra gecesi düzenledik. Gaziantep Şubesi olarak; Anneler Günü ve Hemşireler Haftası nedeniyle; Şahsuvar Sıra Grubu eşliğinde Şahinbey Plazada sıra gecesi düzenledik. Gaziantep Şubesi olarak; Anneler Günü ve Hemşireler Haftası nedeniyle; Şahsuvar Sıra Grubu eşliğinde Şahinbey Plazada sıra gecesi düzenledik. Gaziantep Şubesi olarak; Anneler Günü ve Hemşireler Haftası nedeniyle; Şahsuvar Sıra Grubu eşliğinde Şahinbey Plazada sıra gecesi düzenledik. Gaziantep Şubesi olarak; Anneler Günü ve Hemşireler Haftası nedeniyle; Şahsuvar Sıra Grubu eşliğinde Şahinbey Plazada sıra gecesi düzenledik.