Haberler

Şehitlerimiz İçin Mevlid Okuttuk

/ Türkiye Kamu-Sen Yazdır
Bu haber 17,550 defa okundu
Şehitlerimiz İçin Mevlid Okuttuk
Türkiye Kamu-Sen ve Eskimeyen Dostlar Grubu 18 Mart Şehitler günü ve Şehitler haftası nedeniyle Ankara Kocatepe Camii’nde Mevlid-i Şerif okuttu.

İkindi namazının hemen ardından başlayan mevlide katılım oldukça yoğun oldu.

Mevlid-i Şerif’e Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk başta olmak üzere Konfederasyonumuza bağlı sendikalarımızın Genel Başkanları, Genel Merkez yöneticileri, Türkiye Kamu-Sen Şehit Yakınları ve Gaziler Komisyonu Başkanı, Şehit Aileleri Federasyonu Genel Başakanı Hamit Köse, Şube Başkanlarımız, Eskimeyen Dostlar Grubu üyeleri ve çok sayıda vatandaş da iştirak etti.

Kocatepe Camii’nin büyüleyici atmosferinde okunan Mevlid-i Şerifler ve Kuran tilavetinin ardından başta Çanakkale Şehitlerimiz olmak üzere bu vatan için canını vermiş tüm şehitlerimizin ruhları için hep birlikte dualar edildi, ilahiler söylendi.


Resmi Büyütmek İçin Resme Tıklayın...

Türkiye Kamu-Sen ve Eskimeyen Dostlar Grubu 18 Mart Şehitler günü ve Şehitler haftası nedeniyle Ankara Kocatepe Camii’nde Mevlid-i Şerif okuttu. Türkiye Kamu-Sen ve Eskimeyen Dostlar Grubu 18 Mart Şehitler günü ve Şehitler haftası nedeniyle Ankara Kocatepe Camii’nde Mevlid-i Şerif okuttu. Türkiye Kamu-Sen ve Eskimeyen Dostlar Grubu 18 Mart Şehitler günü ve Şehitler haftası nedeniyle Ankara Kocatepe Camii’nde Mevlid-i Şerif okuttu.