Haberler

Sakarya’da İşyeri Temsilcilerimizle Bir Araya Geldik

/ Türk Sağlık Sen Yazdır
Bu haber 249 defa okundu
Sakarya’da İşyeri Temsilcilerimizle Bir Araya Geldik
Genel Başkan Yardımcılarımız Ümit Turhan ve Mustafa Köse Sakarya Şubemiz tarafından gerçekleştirilen işyeri temsilcileri toplantısına katıldılar.

Sakarya Şube Başkanı İrfan Korkmaz’ın açılışını yaptığı toplantıda Genel Başkan Yardımcılarımız birer konuşma yaparak sendikal çalışmalarımız, kamu ve sağlık çalışanlarının sorunları ve talepleri ile ilgili değerlendirmelerde bulundular. İşyeri temsilcilerimize yetki döneminde başarılar dilediler.  Temsilcilerimizin sorularını cevaplandırdılar. 


Resmi Büyütmek İçin Resme Tıklayın...

Genel Başkan Yardımcılarımız Ümit Turhan ve Mustafa Köse Sakarya Şubemiz tarafından gerçekleştirilen işyeri temsilcileri toplantısına katıldılar. Genel Başkan Yardımcılarımız Ümit Turhan ve Mustafa Köse Sakarya Şubemiz tarafından gerçekleştirilen işyeri temsilcileri toplantısına katıldılar. Genel Başkan Yardımcılarımız Ümit Turhan ve Mustafa Köse Sakarya Şubemiz tarafından gerçekleştirilen işyeri temsilcileri toplantısına katıldılar. Genel Başkan Yardımcılarımız Ümit Turhan ve Mustafa Köse Sakarya Şubemiz tarafından gerçekleştirilen işyeri temsilcileri toplantısına katıldılar. Genel Başkan Yardımcılarımız Ümit Turhan ve Mustafa Köse Sakarya Şubemiz tarafından gerçekleştirilen işyeri temsilcileri toplantısına katıldılar.