Haberler

Sağlıkta Şiddete Çözüm Önerilerimizi Dile Getirdik

/ Genel Merkezden Yazdır
Bu haber 271 defa okundu
Sağlıkta Şiddete Çözüm Önerilerimizi Dile Getirdik
Türk Sağlık-Sen sorunlarla ilgili çözüm önerilerini her platformda dile getirmeye devam ediyor.

Son olarak 18. Uluslararası Doğu Akdeniz Hekimliği Kongresi’nde “Sağlıkta Şiddet Terörü” oturumunda Genel Başkan yardımcımız Mustafa Köse tarafından sendikamızın sağlıkta şiddete yönelik çözüm önerileri bir sunumla anlatıldı. 

 Köse yaptığı sunumda sendikamızın sağlıkta şiddetin önlenmesi için önerisi olan Sağlık kurum ve kuruluşlarında sıfır toleranslı alan ilan edilmesi, Sağlıkta şiddet uygulayanlara belli bir süre acil haller dışında sağlık hizmetlerinin ücretli olması ve tutuklu yargılanmanın esas olması gibi konularda bilgiler verdi. 
Görevi başında hayatını kaybeden sağlık çalışanlarına görev şehitliği verilmesi ile ilgili çalışma yapılmasını gündeme getirdi.


Resmi Büyütmek İçin Resme Tıklayın...

Türk Sağlık-Sen sorunlarla ilgili çözüm önerilerini her platformda dile getirmeye devam ediyor. Türk Sağlık-Sen sorunlarla ilgili çözüm önerilerini her platformda dile getirmeye devam ediyor. Türk Sağlık-Sen sorunlarla ilgili çözüm önerilerini her platformda dile getirmeye devam ediyor. Türk Sağlık-Sen sorunlarla ilgili çözüm önerilerini her platformda dile getirmeye devam ediyor. Türk Sağlık-Sen sorunlarla ilgili çözüm önerilerini her platformda dile getirmeye devam ediyor.