Haberler

Sağlık Muhabirleri İle Bir Araya Geldik

/ Genel Merkezden Yazdır
Bu haber 52,688 defa okundu
Sağlık Muhabirleri  İle Bir Araya Geldik
Sağlık çalışanlarının yüzde 89’u borçlu. Yüzde 76’sı idarecilerin adaletli olduğunu düşünmüyor.

Genel Başkanımız Önder Kahveci ve Genel Başkan Yardımcılarımız Sağlık muhabirleri ile akşam yemeğinde bir araya geldi.

Yemekte Genel Başkanımız Önder Kahveci tarafından " Sağlık Çalışanlarının Memnuniyeti Araştırması" sonuçları sağlık muhabirleri ile paylaşıldı. 13 Mart İş bırakma eylemimiz ile ilgili değerlendirmeler de bulunuldu.

Genel Başkanımız yaptığı açıklamada anket sonuçlarında da görüldüğü gibi sağlık çalışanları birçok sıkıntı ile baş başa kaldıklarına dikkat çekerek “Çalışanlar yöneten insanlara güvenmiyorlar. Yüzde 89’u borçlu, Emeklilikte geçim sıkıntısı çekeceklerinin kaygısının yaşıyorlar. Geleceklerinden endişeliler. Yıpranıyorlar. Fakat sorunlarına bir türlü çözüm üretilmiyor. Sıkıntılarla başbaşa bırakılıyorlar. Böyle bir durumda nasıl bayram kutlayacaklar ve bayram sağlık çalışanları için ne ifade edecek. Türk Sağlık-Sen olarak çalışanların sorunlarına dikkat çekmek ve çözüm istemek için Tıp bayramı arifesinde iş bırakıyoruz.' dedi. 


Resmi Büyütmek İçin Resme Tıklayın...

Sağlık çalışanlarının yüzde 89’u borçlu. Yüzde 76’sı idarecilerin adaletli olduğunu düşünmüyor. Sağlık çalışanlarının yüzde 89’u borçlu. Yüzde 76’sı idarecilerin adaletli olduğunu düşünmüyor. Sağlık çalışanlarının yüzde 89’u borçlu. Yüzde 76’sı idarecilerin adaletli olduğunu düşünmüyor.