Sağlık-İş Sendikası Konfederasyonumuzu Ziyaret Etti

Sağlık-İş Sendikası Konfederasyonumuzu Ziyaret Etti
Türk-İş’e bağlı Türkiye Sağlık İşçileri Sendikası Genel Başkanı Hakan Toy ve beraberindeki heyet, Genel Başkanımız Önder Kahveci’yi Konfederasyon genel merkezinde hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Genel Başkanımız Önder Kahveci, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Sağlık-İş’den gelen heyet ile sektörde yaşanan sıkıntıları masaya yatırdılar.

Genel Başkan Kahveci, “sağlık çalışanları birçok sorun ile karşı karşıya kalmaktadır. Özellikle son zamanlarda hat safhaya çıkan sağlıkta şiddet dozunu arttırarak devam etmesinden ciddi rahatsızlık duyuyoruz. Bu konuda yetkililerin sıkıntıyı çözmeye yönelik daha ciddi yaptırımı olan tedbirleri almasını bekliyoruz.”  diyerek bu konuda ilgili her kurumla işbirliği yapmaya hazır olduklarını belirtti.

Sağlık-İş Sendikası Genel Başkanı Hakan Toy ise, kendilerini kabul eden Genel Başkanımıza teşekkür ederek, sağlık sektöründe yaşanan sıkıntıların çözümü noktasında yetkilileri duyarlı olmaya davet etti. Bu konuda işbirliği yapmaya hazır olduklarını sözlerine ekledi.

Genel Başkanı ziyaret edenler arasında, Sağlı-İş Genel Mali Sekreteri Doğan Alıç, Sağlık-İş Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Demirci de bulundu.