Haberler

Sağlık Bakan Yardımcılarını Ziyaret Ettik

/ Genel Merkezden Yazdır
Bu haber 2,473 defa okundu
Sağlık Bakan Yardımcılarını Ziyaret Ettik
Genel Başkanımız Önder Kahveci ve Genel Başkan Yardımcılarımız Sağlık Bakan Yardımcıları Prof. Dr. Emine Alp Meşe, Dr. Şuayip Birinci ve Halil Eldemir’i ziyaret ettiler.

Yapılan ziyaretlerde Genel Başkanımız yeni atanan Bakan yardımcılarına görevlerinde başarılar diledi.

Ziyaretlerde sağlık çalışanlarının sorunları ve talepleri gündeme getirilerek bu konuda sendikamız tarafından hazırlanan rapor kendilerine sunuldu.


Resmi Büyütmek İçin Resme Tıklayın...

Genel Başkanımız Önder Kahveci ve Genel Başkan Yardımcılarımız Sağlık Bakan Yardımcıları Prof. Dr. Emine Alp Meşe, Dr. Şuayip Birinci ve Halil Eldemir’i ziyaret ettiler. Genel Başkanımız Önder Kahveci ve Genel Başkan Yardımcılarımız Sağlık Bakan Yardımcıları Prof. Dr. Emine Alp Meşe, Dr. Şuayip Birinci ve Halil Eldemir’i ziyaret ettiler. Genel Başkanımız Önder Kahveci ve Genel Başkan Yardımcılarımız Sağlık Bakan Yardımcıları Prof. Dr. Emine Alp Meşe, Dr. Şuayip Birinci ve Halil Eldemir’i ziyaret ettiler. Genel Başkanımız Önder Kahveci ve Genel Başkan Yardımcılarımız Sağlık Bakan Yardımcıları Prof. Dr. Emine Alp Meşe, Dr. Şuayip Birinci ve Halil Eldemir’i ziyaret ettiler. Genel Başkanımız Önder Kahveci ve Genel Başkan Yardımcılarımız Sağlık Bakan Yardımcıları Prof. Dr. Emine Alp Meşe, Dr. Şuayip Birinci ve Halil Eldemir’i ziyaret ettiler. Genel Başkanımız Önder Kahveci ve Genel Başkan Yardımcılarımız Sağlık Bakan Yardımcıları Prof. Dr. Emine Alp Meşe, Dr. Şuayip Birinci ve Halil Eldemir’i ziyaret ettiler. Genel Başkanımız Önder Kahveci ve Genel Başkan Yardımcılarımız Sağlık Bakan Yardımcıları Prof. Dr. Emine Alp Meşe, Dr. Şuayip Birinci ve Halil Eldemir’i ziyaret ettiler. Genel Başkanımız Önder Kahveci ve Genel Başkan Yardımcılarımız Sağlık Bakan Yardımcıları Prof. Dr. Emine Alp Meşe, Dr. Şuayip Birinci ve Halil Eldemir’i ziyaret ettiler.