Haberler

Rektör Yardımcılarını Ziyaret Ettik

/ Gaziantep Yazdır
Bu haber 23,118 defa okundu
Rektör Yardımcılarını Ziyaret Ettik
​Şube Başkanı Kemal KAZAK, Başkan Yardımcıları İnce Cumali DEMİR, Ramazan ABBASOĞLU ve Mehmet AKMAZ oluşan heyetle görevlerine yeni başlayan Gaziantep Üniversitesi Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Hilmi BAYRAKTAR ile Prof. Dr. Metin BEDİR’İ makamlarında ziyaret ettik.

Şube Başkanımız Kemal KAZAK; hocalarımız Prof. Dr. Hilmi BAYRAKTAR ile Prof. Dr. Metin BEDİR’e yeni görevlerinde başarılar diledi.

Heyetimiz ile Gaziantep Üniversitesi Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Hilmi BAYRAKTAR ile Prof. Dr. Metin BEDİR arasında sıcak bir ortamda geçen ziyarette Gaziantep Üniversitesinin sorunları hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Yeni Rektör Yardımcılarımız ziyaret nedeniyle, hem heyetimize teşekkür ettiler hem de çalışmalarımızda başarılar dilediler.

 


Resmi Büyütmek İçin Resme Tıklayın...

​Şube Başkanı Kemal KAZAK, Başkan Yardımcıları İnce Cumali DEMİR, Ramazan ABBASOĞLU ve Mehmet AKMAZ oluşan heyetle görevlerine yeni başlayan Gaziantep Üniversitesi Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Hilmi BAYRAKTAR ile Prof. Dr. Metin BEDİR’İ makamlarında ziyaret ettik. ​Şube Başkanı Kemal KAZAK, Başkan Yardımcıları İnce Cumali DEMİR, Ramazan ABBASOĞLU ve Mehmet AKMAZ oluşan heyetle görevlerine yeni başlayan Gaziantep Üniversitesi Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Hilmi BAYRAKTAR ile Prof. Dr. Metin BEDİR’İ makamlarında ziyaret ettik. ​Şube Başkanı Kemal KAZAK, Başkan Yardımcıları İnce Cumali DEMİR, Ramazan ABBASOĞLU ve Mehmet AKMAZ oluşan heyetle görevlerine yeni başlayan Gaziantep Üniversitesi Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Hilmi BAYRAKTAR ile Prof. Dr. Metin BEDİR’İ makamlarında ziyaret ettik. ​Şube Başkanı Kemal KAZAK, Başkan Yardımcıları İnce Cumali DEMİR, Ramazan ABBASOĞLU ve Mehmet AKMAZ oluşan heyetle görevlerine yeni başlayan Gaziantep Üniversitesi Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Hilmi BAYRAKTAR ile Prof. Dr. Metin BEDİR’İ makamlarında ziyaret ettik.