Haberler

Prof. Dr. Ümit Özdağ Sendikamızı Ziyaret Etti.

/ Gaziantep Yazdır
Bu haber 32,048 defa okundu
Prof. Dr. Ümit Özdağ Sendikamızı Ziyaret Etti.
Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Gaziantep Milletvekili Prof. Dr. Ümit ÖZDAĞ Türkiye Kamu-Sen'i ziyaret etti.

Türkiye Kamu-Sen’e bağlı sendikalarımızın Şube Başkanları, Yönetim Kurulu Üyeleri, İş Yeri Temsilcileri ve üyelerinin de hazır bulunduğu ziyaret sendikamız şubesinde gerçekleşti.

Ziyarette gerek ülkemizin gerekse şehrimizin sorunları üzerine görüş alış-verişinde bulunuldu.

Ayrıca; son zamanlarda iktidar yetkilileri tarafından değiştirilmesi gündeme getirilen 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu hakkında da neler yapılması gerektiği tartışıldı.

Yapılan ziyaret nedeniyle, Türkiye Kamu-Sen Gaziantep İl Temsilcisi Baler FİDAN ve Şube Başkanımız Kemal KAZAK Prof. Dr. Ümit ÖZDAĞ’a teşekkür ettiler.

Prof Dr. Ümit ÖZDAĞ’da Türkiye Kamu-Sen’in yüklendiği misyonun önemine vurgu yaparak  çalışmalarımızda başarılar diledi.


Resmi Büyütmek İçin Resme Tıklayın...

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Gaziantep Milletvekili Prof. Dr. Ümit ÖZDAĞ Türkiye Kamu-Sen'i ziyaret etti. Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Gaziantep Milletvekili Prof. Dr. Ümit ÖZDAĞ Türkiye Kamu-Sen'i ziyaret etti. Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Gaziantep Milletvekili Prof. Dr. Ümit ÖZDAĞ Türkiye Kamu-Sen'i ziyaret etti. Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Gaziantep Milletvekili Prof. Dr. Ümit ÖZDAĞ Türkiye Kamu-Sen'i ziyaret etti.