Haberler

Muğla’da Çalışanlarla Bir Araya Geldik

/ Genel Merkezden Yazdır
Bu haber 901 defa okundu
Muğla’da Çalışanlarla Bir Araya Geldik
Genel Başkan Yardımcılarımız Ümit Turhan, Kenan Karaçam ve Mustafa Köse, sendikal çalışmalar kapsamında Muğla’yı ziyaret ettiler.

Genel Başkan Yardımcılarımız Muğla Şube Başkanımız Mehmet Uğur ve Şube Yönetim Kurulu Üyelerimizle birlikte İl merkezi ve İlçelerde sağlık kurumlarında çalışanlar ile bir araya geldiler. Kurum yöneticileri ile görüşerek çalışanların sorun ve taleplerini ilettiler. 


Resmi Büyütmek İçin Resme Tıklayın...

Genel Başkan Yardımcılarımız Ümit Turhan, Kenan Karaçam ve Mustafa Köse, sendikal çalışmalar kapsamında Muğla’yı ziyaret ettiler. Genel Başkan Yardımcılarımız Ümit Turhan, Kenan Karaçam ve Mustafa Köse, sendikal çalışmalar kapsamında Muğla’yı ziyaret ettiler. Genel Başkan Yardımcılarımız Ümit Turhan, Kenan Karaçam ve Mustafa Köse, sendikal çalışmalar kapsamında Muğla’yı ziyaret ettiler. Genel Başkan Yardımcılarımız Ümit Turhan, Kenan Karaçam ve Mustafa Köse, sendikal çalışmalar kapsamında Muğla’yı ziyaret ettiler. Genel Başkan Yardımcılarımız Ümit Turhan, Kenan Karaçam ve Mustafa Köse, sendikal çalışmalar kapsamında Muğla’yı ziyaret ettiler. Genel Başkan Yardımcılarımız Ümit Turhan, Kenan Karaçam ve Mustafa Köse, sendikal çalışmalar kapsamında Muğla’yı ziyaret ettiler. Genel Başkan Yardımcılarımız Ümit Turhan, Kenan Karaçam ve Mustafa Köse, sendikal çalışmalar kapsamında Muğla’yı ziyaret ettiler. Genel Başkan Yardımcılarımız Ümit Turhan, Kenan Karaçam ve Mustafa Köse, sendikal çalışmalar kapsamında Muğla’yı ziyaret ettiler. Genel Başkan Yardımcılarımız Ümit Turhan, Kenan Karaçam ve Mustafa Köse, sendikal çalışmalar kapsamında Muğla’yı ziyaret ettiler. Genel Başkan Yardımcılarımız Ümit Turhan, Kenan Karaçam ve Mustafa Köse, sendikal çalışmalar kapsamında Muğla’yı ziyaret ettiler.