Haberler

Mücadelede Vites Yükseltiyoruz

/ Genel Merkezden Yazdır
Bu haber 51,510 defa okundu
Mücadelede Vites Yükseltiyoruz
Sendikamız tarafından gerçekleştirilen TÜRKİYEM BULUŞMASI: 6. Şube Başkanları ve Yönetim Kurulları İstişare Toplantısı'nda eğitim toplantıları da gerçekleştirildi.
İlk olarak Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Görevlisi Dr. Deniz Sezgin tarafından 'İknanın Psikolojisi ' konulu bir eğitim verildi. Slayt eşliğinde gerçekleştirilen eğitim teşkilat mensuplarımız tarafından dikkatle izlendi.
 
İkinci olarak ise Celal Bayar Üniversitesi Öğretim Görevlisi Sayın Kenan Tozak tarafından 'Çanakkale'yi Kazandıran Ruh' konulu bir seminer verildi. Seminerde Çanakkale savaşları ve verilen mücadele büyük bir coşku ve hüzünle takip edildi.
 
Ayrıca toplantımızda  Genel Başkanımızında katılarak bir konuşma yaptığı Kadın komisyonumuz ve şubelerimizde görev alan kadın yöneticilerimiz bir araya geldiği 'Yönetici Kadınlar Grup Çalışması'  yapıldı. 
 
Bu toplantıda ilk olarak Türkiye Kamu Sen ve Türk Sağlık Sen Kadın Komisyonları Başkanı Leyla Polat bir konuşma yaptı. Polat kadın çalışanları sendikamızla buluşturmak için var güçleriyle çalışacaklarını kaydederek 'Sahada Türk Sağlık-Sen'li kadınların farkını göstermeli ve bu büyük teşkilata daha çok kadın elinin değmesini için tüm gücümüzle mücadele etmeliyiz.' dedi.
 
Genel Başkanımız Önder Kahveci'de burada yaptığı konuşmada Kadın Çalıştayı gerçekleştireceklerini kaydederek 'Sendikamız teşkilatında görev alan tüm kadınlarımıza da göstermiş oldukları mücadeleden dolayı teşekkür ediyorum. Kadınlarımızın sendikal çalışmalarımızda aktif olarak ön safta yer almalarını istiyoruz. Daha önce uluslararası kadın Kurultayı düzenlemiştik. Önümüzdeki süreçte de Kadın Çalıştayı'mızı gerçekleştireceğiz.' dedi. Konuşmaların ardından kadın yöneticilerimiz toplantılarını gerçekleştirerek çalışmalarını tamamladılar.
 
Kınalı Kuzuları Unutturmayacağız
Eğitimlerin tamamlanmasının ardından Genel Başkanımız Önder Kahveci bir kapanış konuşması yaptı. 3 Gün süren ' Türkiyem Buluşması'nın çok verimli geçtiğini kaydeden Genel Başkanımız ' Üç günlük toplantımızın oldukça verimli geçtiğini düşünüyorum. Destanlaşan Çanakkale'nin ruhunu anlamaya çalıştık. Şehitlerimizin bu vatan için neler yaptığını, nasıl bir mücadele verdiğini bir kez daha yad ettik. Çanakkale sözün bittiği yerdir. Sözün bittiği noktada Türk Sağlık Sen olarak bizde açıkça ifade ediyoruz. Biz var olduğumuz sürece Albayrak dalgalanmaya devam edecek. Kınalı Kuzularımızı unutturmayacağız.' dedi.
 
Size İnanıyor ve Güveniyorum
Toplantının sonlanması ile Türk Sağlık-Sen'in bayrağını zirveye dikmek için yoğun bir mücadele döneminin başladığını kaydeden Genel Başkanımız Önder Kahveci ' Toplantımızı sonlandırıyoruz. Yarından itibaren sahada tek bir amacımız olacak. Türk Sağlık-Sen bayrağını zirveye dikmek. Bunun için yoğun bir mücadele dönemini başlatıyoruz. Mücadelemizde vites yükseltiyoruz. Hepinize inanıyor ve güveniyorum. Hep beraber şanlı bir mücadele ile sendikamızı zirveye taşıyacağımızdan da eminim. Hepinize çalışmalarınızda başarılar ve kolaylıklar diliyor ve teşekkür ediyorum.' dedi.

Resmi Büyütmek İçin Resme Tıklayın...

Sendikamız tarafından gerçekleştirilen TÜRKİYEM BULUŞMASI: 6. Şube Başkanları ve Yönetim Kurulları İstişare Toplantısı'nda  eğitim toplantıları da gerçekleştirildi. Sendikamız tarafından gerçekleştirilen TÜRKİYEM BULUŞMASI: 6. Şube Başkanları ve Yönetim Kurulları İstişare Toplantısı'nda  eğitim toplantıları da gerçekleştirildi. Sendikamız tarafından gerçekleştirilen TÜRKİYEM BULUŞMASI: 6. Şube Başkanları ve Yönetim Kurulları İstişare Toplantısı'nda  eğitim toplantıları da gerçekleştirildi. Sendikamız tarafından gerçekleştirilen TÜRKİYEM BULUŞMASI: 6. Şube Başkanları ve Yönetim Kurulları İstişare Toplantısı'nda  eğitim toplantıları da gerçekleştirildi. Sendikamız tarafından gerçekleştirilen TÜRKİYEM BULUŞMASI: 6. Şube Başkanları ve Yönetim Kurulları İstişare Toplantısı'nda  eğitim toplantıları da gerçekleştirildi. Sendikamız tarafından gerçekleştirilen TÜRKİYEM BULUŞMASI: 6. Şube Başkanları ve Yönetim Kurulları İstişare Toplantısı'nda  eğitim toplantıları da gerçekleştirildi. Sendikamız tarafından gerçekleştirilen TÜRKİYEM BULUŞMASI: 6. Şube Başkanları ve Yönetim Kurulları İstişare Toplantısı'nda  eğitim toplantıları da gerçekleştirildi. Sendikamız tarafından gerçekleştirilen TÜRKİYEM BULUŞMASI: 6. Şube Başkanları ve Yönetim Kurulları İstişare Toplantısı'nda  eğitim toplantıları da gerçekleştirildi. Sendikamız tarafından gerçekleştirilen TÜRKİYEM BULUŞMASI: 6. Şube Başkanları ve Yönetim Kurulları İstişare Toplantısı'nda  eğitim toplantıları da gerçekleştirildi.