Haberler

Memuru Satanlar, Vatan Hainlerine Sahip Çıkıyor

/ Genel Merkezden Yazdır
Bu haber 5,282 defa okundu
Memuru Satanlar, Vatan Hainlerine Sahip Çıkıyor
Genel Başkanımız Önder Kahveci, Genel Başkan Yardımcılarımız ile birlikte Ankara 4, Ankara 3, Bakanlık ve Ankara Üniversite şubelerimizin genel kurullarına katıldı. Genel Başkanımız genel kurullarda birer konuşma yaparak teşkilatımıza seslendi.

Genel Başkanımız konuşmasında sendikal mücadelemizi iki temel ilke üzerine kurduğumuza dikkat çekerek “Bir sendika çıkıyor diyor ki Türkiye sevdamız ekmek için kavgamız. Türkiye’de var mı, emeğinin önüne memleketini, memleketinin çıkarlarına koyan. Toplumsal barışa, ekonomik ve sosyal hayata katkı sağlamak gibi ve bu millete karşı vazifelerimiz var. Aynı zamanda kamu çalışanlarının bu ülkede insanca yaşayabilecekleri bir ücrete kavuşabilmeleri için mücadele ediyoruz. Bizi cesur ve yürekli sendikacılık yapıyoruz. Eğer öyle olmasaydı, bugün bizler burada olmazdık.' Dedi. 

Diğer sendikaların nasıl bir anlayışa sahip olduklarını ve kamu çalışanlarına hiçbir şey veremeyeceklerini toplu sözleşmede gösterdiklerini belirten Kahveci “Bakın toplu sözleşmeler yapıldı.  Sabah 5 puan artmazsa imza atmayız diyerek kükreyenler akşam 0.5’lik bir artışa hemen imzayı attılar. İsimleri de ondan sonra buçuk sendika, 0.5 Ali kaldı. Memurun hakkını masada bırakıp imza atanlar, memura toplu sözleşme masasında kaybettirmiştir.' dedi.
Sağlık ve sosyal hizmet kolunda da çalışanların kaybettiğini belirten Genel Başkanımız Önder Kahveci “ Döner sermayeler ne oldu. Yetkili sendikanın toplu sözleşme metninde neler var. bakıldığında ortaya çıkan şey dişe dokunur hiçbir şeyin olmadığıdır. 5 yeni madde var ama onlarda kapsayıcı değil. Çalışanın ücretini iyileştirme adına hiçbir şey yok. Döner sermayelerin emekliliğe yansıtılması yok.' şeklinde konuştu. 
Genel Başkanımız Önder Kahveci memuru masada satanların memleket içinde hiçbir şey yapmadığını ve vatan hainlerine sahip çıktığını belirterek sözlerini şöyle tamamladı:  Memuru satıyorlar da memlekete için bir şey yapıyorlar mı orda da vatan hainlerine sahip çıkıyorlar. 
Gazi Mustafa Kemal Atatürk bizi devletimizin kurucusu biz ona minnettarız. Bizim camiamızın insanları, bu ülkeye sevdalı insanlardır. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü her yerde yad edip, Minnet ve şükranlarımızı ifade etmişizdir. Biz ondan asla vazgeçmeyiz. Bize üzerinde yaşayacağımız bir vatan toprağı sağlamış, başımız dik alnımız ak hayatımızı idam ettireceğimiz bir devlet kurmuş.  Geçenlerde Tokat’ta bir olay oldu Mustafa Sabri diye bir adamın okula ismi verilmiş adamın vatan haini ortaya çıkınca okulun tabelası değiştirildi vatan için can veren bir kahraman şehidimiz Yakup Akdağ’ın ismi verildi. Fakat Memur Sen’in Başkanı yememiş, içmemiş diyor ki bu tabelayı değiştirenleri kınıyorum. Herkes internete baksın Mustafa Sabri kimmiş görsün.  Adam  Vatan haini. Kuvay-i Milliyecileri hain ilan eden bir adam. Bunu savunanda bir sendikanın başkanı, sen hangi ülkede yaşıyorsun.  Dün çözüm sürecinde akil adam oldunuz, andımız kaldırılsın diye uğraştınız, kaldırılınca da bizim sayemizde deyip böbürlendiniz. Varlığım Türk varlığına armağan olsun denilmesinden rahatsızsınız. Bir kere de bu millet lehine bir şey yapın, Bir kerede adam olun ya ama yok.  Vatan hainine sahip çıkıyor.  Bu Mustafa  Sabri bu ülkeden kaçmış, yunana sığınmış. Mısırda ölüyor. Bu vatandaşa sahip çıkan bir zihniyet bu ülkenin kamu çalışanlarına ne verebilir ? Şimdi bir söz var; Halayığı hanım eylersen kurnayı kırar tas ile, zurnacıyı müezzin edersen minareyi yıkar ses ile bunların ahvali buna benziyor. 
Ankara 3 Nolu Şube Başkanımıza Plaket
Genel Başkanımız Önder Kahveci Ankara 3 nolu şubemizde yaptığı konuşmanın ardından emekliye ayrılacak olan ve şube başkanlığını bırakan Engin dündar’a bir plaket takdim etti. Genel başkanımız Önder Kahveci, şube başkanımız Engin Dündar’a sendikamız için yaptığı katkılardan dolayı teşekkür etti. Emeklilik hayatında sağlık mutluluk ve huzur diledi. 


Resmi Büyütmek İçin Resme Tıklayın...

Genel Başkanımız Önder Kahveci, Genel Başkan Yardımcılarımız ile birlikte Ankara 4, Ankara 3, Bakanlık ve Ankara Üniversite şubelerimizin genel kurullarına katıldı. Genel Başkanımız genel kurullarda birer konuşma yaparak teşkilatımıza seslendi. Genel Başkanımız Önder Kahveci, Genel Başkan Yardımcılarımız ile birlikte Ankara 4, Ankara 3, Bakanlık ve Ankara Üniversite şubelerimizin genel kurullarına katıldı. Genel Başkanımız genel kurullarda birer konuşma yaparak teşkilatımıza seslendi. Genel Başkanımız Önder Kahveci, Genel Başkan Yardımcılarımız ile birlikte Ankara 4, Ankara 3, Bakanlık ve Ankara Üniversite şubelerimizin genel kurullarına katıldı. Genel Başkanımız genel kurullarda birer konuşma yaparak teşkilatımıza seslendi. Genel Başkanımız Önder Kahveci, Genel Başkan Yardımcılarımız ile birlikte Ankara 4, Ankara 3, Bakanlık ve Ankara Üniversite şubelerimizin genel kurullarına katıldı. Genel Başkanımız genel kurullarda birer konuşma yaparak teşkilatımıza seslendi. Genel Başkanımız Önder Kahveci, Genel Başkan Yardımcılarımız ile birlikte Ankara 4, Ankara 3, Bakanlık ve Ankara Üniversite şubelerimizin genel kurullarına katıldı. Genel Başkanımız genel kurullarda birer konuşma yaparak teşkilatımıza seslendi. Genel Başkanımız Önder Kahveci, Genel Başkan Yardımcılarımız ile birlikte Ankara 4, Ankara 3, Bakanlık ve Ankara Üniversite şubelerimizin genel kurullarına katıldı. Genel Başkanımız genel kurullarda birer konuşma yaparak teşkilatımıza seslendi. Genel Başkanımız Önder Kahveci, Genel Başkan Yardımcılarımız ile birlikte Ankara 4, Ankara 3, Bakanlık ve Ankara Üniversite şubelerimizin genel kurullarına katıldı. Genel Başkanımız genel kurullarda birer konuşma yaparak teşkilatımıza seslendi. Genel Başkanımız Önder Kahveci, Genel Başkan Yardımcılarımız ile birlikte Ankara 4, Ankara 3, Bakanlık ve Ankara Üniversite şubelerimizin genel kurullarına katıldı. Genel Başkanımız genel kurullarda birer konuşma yaparak teşkilatımıza seslendi. Genel Başkanımız Önder Kahveci, Genel Başkan Yardımcılarımız ile birlikte Ankara 4, Ankara 3, Bakanlık ve Ankara Üniversite şubelerimizin genel kurullarına katıldı. Genel Başkanımız genel kurullarda birer konuşma yaparak teşkilatımıza seslendi. Genel Başkanımız Önder Kahveci, Genel Başkan Yardımcılarımız ile birlikte Ankara 4, Ankara 3, Bakanlık ve Ankara Üniversite şubelerimizin genel kurullarına katıldı. Genel Başkanımız genel kurullarda birer konuşma yaparak teşkilatımıza seslendi. Genel Başkanımız Önder Kahveci, Genel Başkan Yardımcılarımız ile birlikte Ankara 4, Ankara 3, Bakanlık ve Ankara Üniversite şubelerimizin genel kurullarına katıldı. Genel Başkanımız genel kurullarda birer konuşma yaparak teşkilatımıza seslendi. Genel Başkanımız Önder Kahveci, Genel Başkan Yardımcılarımız ile birlikte Ankara 4, Ankara 3, Bakanlık ve Ankara Üniversite şubelerimizin genel kurullarına katıldı. Genel Başkanımız genel kurullarda birer konuşma yaparak teşkilatımıza seslendi.