Haberler

Manisa’da İşyeri Temsilcilerimizle Bir Araya Geldik

/ Genel Merkezden Yazdır
Bu haber 1,009 defa okundu
Manisa’da İşyeri Temsilcilerimizle Bir Araya Geldik
Genel Başkan Yardımcılarımız Ümit Turhan, Kenan Karaçam ve Mustafa Köse Manisa Şubemiz tarafından gerçekleştirilen İşyeri Temsilcileri toplantısına katıldılar.

Açılışını Manisa Şube Başkanımız Ali Dağlıoğlu’nun yaptığı toplantıda Genel Merkez Eski Yöneticimiz ve Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç’te bir selamlama konuşması yaptı. 

Toplantıda daha sonra Genel Başkan Yardımcılarımız kürsüye gelerek kamu ve sağlık çalışanlarının gündemi, sorunları ve talepleri ile ilgili değerlendirmelerde bulundular. Sendikamızın çalışmaları hakkında bilgi aktardılar.

 Konuşmaların ardından toplantıda soru-cevap bölümüne geçilerek Mevzuat ve Toplu Sözleşmeden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Mustafa Köse işyeri temsilcilerimizin sorularını cevaplandırdı.  Daha sonra işyeri temsilcilerine temsilci belgeleri takdim edildi.


Resmi Büyütmek İçin Resme Tıklayın...

Genel Başkan Yardımcılarımız Ümit Turhan, Kenan Karaçam ve Mustafa Köse Manisa Şubemiz tarafından gerçekleştirilen İşyeri Temsilcileri toplantısına katıldılar. Genel Başkan Yardımcılarımız Ümit Turhan, Kenan Karaçam ve Mustafa Köse Manisa Şubemiz tarafından gerçekleştirilen İşyeri Temsilcileri toplantısına katıldılar. Genel Başkan Yardımcılarımız Ümit Turhan, Kenan Karaçam ve Mustafa Köse Manisa Şubemiz tarafından gerçekleştirilen İşyeri Temsilcileri toplantısına katıldılar. Genel Başkan Yardımcılarımız Ümit Turhan, Kenan Karaçam ve Mustafa Köse Manisa Şubemiz tarafından gerçekleştirilen İşyeri Temsilcileri toplantısına katıldılar. Genel Başkan Yardımcılarımız Ümit Turhan, Kenan Karaçam ve Mustafa Köse Manisa Şubemiz tarafından gerçekleştirilen İşyeri Temsilcileri toplantısına katıldılar. Genel Başkan Yardımcılarımız Ümit Turhan, Kenan Karaçam ve Mustafa Köse Manisa Şubemiz tarafından gerçekleştirilen İşyeri Temsilcileri toplantısına katıldılar. Genel Başkan Yardımcılarımız Ümit Turhan, Kenan Karaçam ve Mustafa Köse Manisa Şubemiz tarafından gerçekleştirilen İşyeri Temsilcileri toplantısına katıldılar. Genel Başkan Yardımcılarımız Ümit Turhan, Kenan Karaçam ve Mustafa Köse Manisa Şubemiz tarafından gerçekleştirilen İşyeri Temsilcileri toplantısına katıldılar. Genel Başkan Yardımcılarımız Ümit Turhan, Kenan Karaçam ve Mustafa Köse Manisa Şubemiz tarafından gerçekleştirilen İşyeri Temsilcileri toplantısına katıldılar. Genel Başkan Yardımcılarımız Ümit Turhan, Kenan Karaçam ve Mustafa Köse Manisa Şubemiz tarafından gerçekleştirilen İşyeri Temsilcileri toplantısına katıldılar. Genel Başkan Yardımcılarımız Ümit Turhan, Kenan Karaçam ve Mustafa Köse Manisa Şubemiz tarafından gerçekleştirilen İşyeri Temsilcileri toplantısına katıldılar. Genel Başkan Yardımcılarımız Ümit Turhan, Kenan Karaçam ve Mustafa Köse Manisa Şubemiz tarafından gerçekleştirilen İşyeri Temsilcileri toplantısına katıldılar. Genel Başkan Yardımcılarımız Ümit Turhan, Kenan Karaçam ve Mustafa Köse Manisa Şubemiz tarafından gerçekleştirilen İşyeri Temsilcileri toplantısına katıldılar.