Haberler

Lisans Tamamlamada Bir Sorunu Daha Çözdük

/ Genel Haberler Yazdır
Bu haber 35,309 defa okundu
Lisans Tamamlamada Bir Sorunu Daha Çözdük
Sendika olarak yaptığımız başvuruda Atatürk Üniversitesi Lisans Tamamlama Perfüzyon Bölümü için 17 aday kayıt yaptırmış olup, Üniversitesi tarafından 20 kişilik sınıf oluşturulacak sayı bulunmadığı gerekçesi ile müracaat sonrası yerleşen ve kayıtlarını yaptıran sağlık çalışanları lisans tamamlama hakkından mahrum bırakıldıklarına dikkat çekilerek mağduriyetin giderilmesi için gerekli işlemlerin yapılmasını istemiştik.

YÖK konu ile ilgili yaptığımız başvuruya verdiği cevapta söz konusu durum ile ilgili üniversiteden bilgi istendiğini açıklamıştı.

Bugün itibari ile Üniversiteden aldığımız bilgiye göre YÖK’ün gerekli izni vermesi sonucunda Perfüzyon bölümünde lisans tamamlama eğitimleri başlatıldı. Çalışanlara hayırlı olsun. 

YÖK'e Başvuru Haberimiz için Tıklayın

Gelişmelerle ilgili olarak Atatürk Üniversitesi Uzaktan Eğitim (http://atauzem.atauni.edu.tr/) Sitesini Takip Edebilirsiniz...


Resmi Büyütmek İçin Resme Tıklayın...

Sendika olarak yaptığımız başvuruda Atatürk Üniversitesi Lisans Tamamlama Perfüzyon Bölümü için 17 aday kayıt yaptırmış olup, Üniversitesi tarafından 20 kişilik sınıf oluşturulacak sayı bulunmadığı gerekçesi ile müracaat sonrası yerleşen ve kayıtlarını yaptıran sağlık çalışanları  lisans tamamlama hakkından mahrum bırakıldıklarına dikkat çekilerek mağduriyetin giderilmesi için gerekli işlemlerin yapılmasını istemiştik.