Haberler

Kütahya’da Sağlık Çalışanları İle Bir Araya Geldik

/ Genel Merkezden Yazdır
Bu haber 36,910 defa okundu
Kütahya’da Sağlık Çalışanları İle Bir Araya Geldik
Genel Başkanımız Önder Kahveci ve Genel Başkan Yardımcılarımız Mustafa Genç ve Yusuf Alan Kütahya’yı sendikal çalışmalar kapsamında ziyaret ettiler.

Şube Başkanımız Hasan Gök ve şube yöneticilerimiz ile birlikte yapılan ziyaretlerde idarecilerle görüşmeler gerçekleştirildi, kurumlarda sağlık çalışanları ile bir araya gelindi. Ayrıca Genel Başkan Yardımcılarımız Kütahya’nın ilçelerini de ziyaret ederek çalışanlarla görüşmeler yaptılar. 
Ziyaretlerin ardından Kütahya Şubemiz tarafından gerçekleştirilen Toplantıda bir konuşma yapan Genel Başkanımız Önder Kahveci Türkiye gündemi ve sağlık çalışanlarının sorunları ile ilgili değerlendirmelerde bulundu. Genel Başkanımız yaptığı konuşmada Başbakan açıkladığı ve sağlık çalışanlarına müjde olarak kamuoyuna sunulan düzenlemelerle ilgili konuşarak “ Emeklilikte daha iyi bir ücret, Tüm çalışanlara yıpranma payı verilmesi bunlar bir ekip hizmeti yürüten tüm sağlık çalışanlarının hakkıdır. Ayrımcılık yaparak müjde verilmez. Mağduriyete neden olacak kriterlerle düzenleme yapılmaz. Hükümet sağlık çalışanlarının sayısının 500 Bin olduğunu unutmamalı ve düzenlemelerini buna göre yapmalıdır.' dedi.

 


Resmi Büyütmek İçin Resme Tıklayın...

Genel Başkanımız Önder Kahveci ve Genel Başkan Yardımcılarımız Mustafa Genç ve Yusuf Alan Kütahya’yı sendikal çalışmalar kapsamında ziyaret ettiler. Genel Başkanımız Önder Kahveci ve Genel Başkan Yardımcılarımız Mustafa Genç ve Yusuf Alan Kütahya’yı sendikal çalışmalar kapsamında ziyaret ettiler. Genel Başkanımız Önder Kahveci ve Genel Başkan Yardımcılarımız Mustafa Genç ve Yusuf Alan Kütahya’yı sendikal çalışmalar kapsamında ziyaret ettiler. Genel Başkanımız Önder Kahveci ve Genel Başkan Yardımcılarımız Mustafa Genç ve Yusuf Alan Kütahya’yı sendikal çalışmalar kapsamında ziyaret ettiler. Genel Başkanımız Önder Kahveci ve Genel Başkan Yardımcılarımız Mustafa Genç ve Yusuf Alan Kütahya’yı sendikal çalışmalar kapsamında ziyaret ettiler. Genel Başkanımız Önder Kahveci ve Genel Başkan Yardımcılarımız Mustafa Genç ve Yusuf Alan Kütahya’yı sendikal çalışmalar kapsamında ziyaret ettiler. Genel Başkanımız Önder Kahveci ve Genel Başkan Yardımcılarımız Mustafa Genç ve Yusuf Alan Kütahya’yı sendikal çalışmalar kapsamında ziyaret ettiler. Genel Başkanımız Önder Kahveci ve Genel Başkan Yardımcılarımız Mustafa Genç ve Yusuf Alan Kütahya’yı sendikal çalışmalar kapsamında ziyaret ettiler. Genel Başkanımız Önder Kahveci ve Genel Başkan Yardımcılarımız Mustafa Genç ve Yusuf Alan Kütahya’yı sendikal çalışmalar kapsamında ziyaret ettiler. Genel Başkanımız Önder Kahveci ve Genel Başkan Yardımcılarımız Mustafa Genç ve Yusuf Alan Kütahya’yı sendikal çalışmalar kapsamında ziyaret ettiler. Genel Başkanımız Önder Kahveci ve Genel Başkan Yardımcılarımız Mustafa Genç ve Yusuf Alan Kütahya’yı sendikal çalışmalar kapsamında ziyaret ettiler.