Haberler

Konya’da Çalışanlar ve Yöneticilerle Görüştük

/ Türk Sağlık Sen Yazdır
Bu haber 719 defa okundu
Konya’da Çalışanlar ve Yöneticilerle Görüştük
Genel Başkan Yardımcılarımız Hamza Olgun ve Mustafa Yiğit sendikal çalışmalar kapsamında Konya Şubemizi ziyaret ettiler.

Genel Başkan Yardımcılarımız Konya Şube Başkanımız Metin Töke ve Şube Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte kurumlarda çalışanlarla bir araya geldiler. Sendikamızın çalışmaları konusunda çalışanları bilgilendirdiler.  Kurum idarecileri ile görüşmeler gerçekleştirdiler. Çalışanların sorun ve taleplerini aktardılar.


Resmi Büyütmek İçin Resme Tıklayın...

Genel Başkan Yardımcılarımız Hamza Olgun ve Mustafa Yiğit sendikal çalışmalar kapsamında Konya Şubemizi ziyaret ettiler. Genel Başkan Yardımcılarımız Hamza Olgun ve Mustafa Yiğit sendikal çalışmalar kapsamında Konya Şubemizi ziyaret ettiler. Genel Başkan Yardımcılarımız Hamza Olgun ve Mustafa Yiğit sendikal çalışmalar kapsamında Konya Şubemizi ziyaret ettiler. Genel Başkan Yardımcılarımız Hamza Olgun ve Mustafa Yiğit sendikal çalışmalar kapsamında Konya Şubemizi ziyaret ettiler. Genel Başkan Yardımcılarımız Hamza Olgun ve Mustafa Yiğit sendikal çalışmalar kapsamında Konya Şubemizi ziyaret ettiler. Genel Başkan Yardımcılarımız Hamza Olgun ve Mustafa Yiğit sendikal çalışmalar kapsamında Konya Şubemizi ziyaret ettiler. Genel Başkan Yardımcılarımız Hamza Olgun ve Mustafa Yiğit sendikal çalışmalar kapsamında Konya Şubemizi ziyaret ettiler. Genel Başkan Yardımcılarımız Hamza Olgun ve Mustafa Yiğit sendikal çalışmalar kapsamında Konya Şubemizi ziyaret ettiler. Genel Başkan Yardımcılarımız Hamza Olgun ve Mustafa Yiğit sendikal çalışmalar kapsamında Konya Şubemizi ziyaret ettiler. Genel Başkan Yardımcılarımız Hamza Olgun ve Mustafa Yiğit sendikal çalışmalar kapsamında Konya Şubemizi ziyaret ettiler. Genel Başkan Yardımcılarımız Hamza Olgun ve Mustafa Yiğit sendikal çalışmalar kapsamında Konya Şubemizi ziyaret ettiler. Genel Başkan Yardımcılarımız Hamza Olgun ve Mustafa Yiğit sendikal çalışmalar kapsamında Konya Şubemizi ziyaret ettiler. Genel Başkan Yardımcılarımız Hamza Olgun ve Mustafa Yiğit sendikal çalışmalar kapsamında Konya Şubemizi ziyaret ettiler. Genel Başkan Yardımcılarımız Hamza Olgun ve Mustafa Yiğit sendikal çalışmalar kapsamında Konya Şubemizi ziyaret ettiler.