Haberler

Kayseri’de Çalışanlarla Bir Araya Geldik

/ Genel Merkezden Yazdır
Bu haber 469 defa okundu
Kayseri’de Çalışanlarla Bir Araya Geldik
Genel Başkan Yardımcılarımız Ümit Turhan, Kenan Karaçam ve Mustafa Köse sendikal çalışmalar kapsamında Kayseri’yi ziyaret ettiler.

Ziyarette Kayseri 1 Nolu şube Başkanımız Kamil Ünal ve şube Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte sağlık kurum ve kuruluşlarında sağlık çalışanları ile bir araya gelindi. Sendikal çalışmalarımız hakkında bilgi verildi. Kurum yöneticileri ile görüşülerek çalışanların sorun ve talepleri iletildi. Ayrıca eski şube başkanımız Dr. Ünal Polat’ta ziyaret edilerek görüşüldü. Kayseri ziyaretinin ikinci bölümünde Kayseri Üniversite Şube Başkanımız Kenan Çil ve Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte Üniversite Hastanesinde çalışanlar ile bir araya gelindi. Üniverstie hastaneleri ile ilgili yaptığımız çalışmalar üye ve çalışanlara anlatıldı. 


Resmi Büyütmek İçin Resme Tıklayın...

Genel Başkan Yardımcılarımız Ümit Turhan, Kenan Karaçam ve Mustafa Köse sendikal çalışmalar kapsamında Kayseri’yi ziyaret ettiler. Genel Başkan Yardımcılarımız Ümit Turhan, Kenan Karaçam ve Mustafa Köse sendikal çalışmalar kapsamında Kayseri’yi ziyaret ettiler. Genel Başkan Yardımcılarımız Ümit Turhan, Kenan Karaçam ve Mustafa Köse sendikal çalışmalar kapsamında Kayseri’yi ziyaret ettiler. Genel Başkan Yardımcılarımız Ümit Turhan, Kenan Karaçam ve Mustafa Köse sendikal çalışmalar kapsamında Kayseri’yi ziyaret ettiler. Genel Başkan Yardımcılarımız Ümit Turhan, Kenan Karaçam ve Mustafa Köse sendikal çalışmalar kapsamında Kayseri’yi ziyaret ettiler. Genel Başkan Yardımcılarımız Ümit Turhan, Kenan Karaçam ve Mustafa Köse sendikal çalışmalar kapsamında Kayseri’yi ziyaret ettiler. Genel Başkan Yardımcılarımız Ümit Turhan, Kenan Karaçam ve Mustafa Köse sendikal çalışmalar kapsamında Kayseri’yi ziyaret ettiler. Genel Başkan Yardımcılarımız Ümit Turhan, Kenan Karaçam ve Mustafa Köse sendikal çalışmalar kapsamında Kayseri’yi ziyaret ettiler.