Haberler

KARMA İSTİŞARE KOMİTESİ TBMM BAŞKANI BİNALİ YILDIRIM`I ZİYARET ETTİ

/ Genel Merkezden Yazdır
Bu haber 2,588 defa okundu
KARMA İSTİŞARE KOMİTESİ TBMM BAŞKANI BİNALİ YILDIRIM`I ZİYARET ETTİ
Konfederasyonumuz Türkiye Kamu-Sen’in de aralarında bulunduğu Türkiye – AB Karma İstişare Komitesi (KİK) üyesi stk’lar TBMM Başkanlığı görevine seçilen Binali Yıldırım’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Ziyarette Genel Başkanımız Önder Kahveci’de hazır bulundu.

TBMM BAŞKANI YILDIRIM: VATANDAŞIN REFAH VE MUTLULUĞU İÇİN ELELE ÇALIŞACAĞIZ

 

TBMM Başkanlık binasında gerçekleşen görüşmeye Karma İstişare Komitesi üyesi olan Türkiye Kamu-Sen, TOBB, TÜRK-İŞ, TESK, TİSK, TZOB, HAK-İŞ ve MEMUR-SEN’in Başkan ve temsilcileri katılırken, TBMM Başkanı Binali Yıldırım, sivil toplum kuruluşlarının ziyaretinden memnuniyet duyduğunu ifade ederek, “27. Dönemde Türkiye için güzel işler yapmayı arzu ettiklerini söyledi.

 

Çeşitli sosyal kesimlerin beklentilerini bir araya getirebilmenin yolunun, onları temsil eden sivil toplum kuruluşlarıyla çalışmakla sağlanabileceğine işaret eden TBMM Başkanı Yıldırım, "Vatandaşın beklentilerini tek tek karşılamak mümkün değil. İş veren çevresi ve onların temsilcileriyle, iş adamları, sanayiciler ve onların temsilcileriyle, tüm kesimlerin temsilcileriyle yakın çalışma içerisinde milletin beklediği düzenlemeleri yapma imkanımız olacak. Yürütmeye yönelik de tabandan gelen beklentileri aktarma şansımız olacak" ifade etti.

 

Yıldırım, demokrasiyi daha da geliştirmek, ülkeyi zenginleştirmek, vatandaşın refah ve mutluluğu için el birliğiyle çalışmalara devam edeceklerini kaydetti.

 

HİSARCIKLIOĞLU: STK’LAR OLARAK TBMM’NİN BAŞARISI İÇİN HER TÜRLÜ KATKIYI SAĞLAMAYA HAZIRIZ

 

Karma İstişare Komitesi heyeti adına TBMM Başkanı Yıldırım’a hayırlı olsun diyen TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ise, “Türkiye'nin tamamını temsil eden örgütler olarak Meclisin başarısı için her türlü katkıyı vermeye hazır olduklarını belirterek, "Allah utandırmasın" dedi.

 

Heyet, Yıldırım'ın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından devlet şeref madalyası ödülüne layık görülmesi ve dün de ikinci kez dede olması nedeniyle de tebriklerini sundu.  

 

TBMM Başkanı Binali Yıldırım’a yapılan ziyarette Genel Başkanımız Önder Kahveci ile birlikte, TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu, TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken, TÜRK-İŞ Genel Başkanı Ergün Atalay, HAK-İŞ Genel Başkanı Mahmut Arslan, MEMUR-SEN Genel Başkanı Ali Yalçın, Türkiye KAMU-SEN Genel Başkanı Önder Kahveci, TZOB Genel Sekreteri Hasan Hüseyin Coşkun, TİSK Genel Sekreteri Akansel Koç ve Türkiye-AB Karma İstişare Komitesi Türkiye Kanadı Sekreteri Mustafa Bayburtlu yer aldı.


Resmi Büyütmek İçin Resme Tıklayın...

Konfederasyonumuz Türkiye Kamu-Sen’in de aralarında bulunduğu Türkiye – AB Karma İstişare Komitesi (KİK) üyesi stk’lar TBMM Başkanlığı görevine seçilen Binali Yıldırım’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Ziyarette Genel Başkanımız Önder Kahveci’de hazır bulundu. Konfederasyonumuz Türkiye Kamu-Sen’in de aralarında bulunduğu Türkiye – AB Karma İstişare Komitesi (KİK) üyesi stk’lar TBMM Başkanlığı görevine seçilen Binali Yıldırım’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Ziyarette Genel Başkanımız Önder Kahveci’de hazır bulundu.