Haberler

Karabük’te Çalışanlar İle Bir Araya Geldik

/ Genel Merkezden Yazdır
Bu haber 1,096 defa okundu
Karabük’te Çalışanlar İle Bir Araya Geldik
Sendikal çalışmalar kapsamında Genel Başkan Yardımcılarımız Hamza Olgun ve Mustafa Yiğit Karabük’ü ziyaret ettiler.

Karabük Şube Başkanımız Sadık Doğdu ve Şube Yönetim Kurulu üyelerimizle birlikte Sağlık kurumlarında çalışanlarla bir araya gelindi.

 Kurum yöneticileri ile görüşülerek çalışanların sorunları ve talepleri aktarıldı. Karabük eski şube Başkanımız Nusret Hacısüleymanoğlu'yla da bir araya gelen Genel Başkan Yardımcılarımız teşkilat mensuplarımızla görüşmeler gerçekleştirdiler. 


Resmi Büyütmek İçin Resme Tıklayın...

Sendikal çalışmalar kapsamında Genel Başkan Yardımcılarımız Hamza Olgun ve Mustafa Yiğit Karabük’ü ziyaret ettiler. Sendikal çalışmalar kapsamında Genel Başkan Yardımcılarımız Hamza Olgun ve Mustafa Yiğit Karabük’ü ziyaret ettiler. Sendikal çalışmalar kapsamında Genel Başkan Yardımcılarımız Hamza Olgun ve Mustafa Yiğit Karabük’ü ziyaret ettiler. Sendikal çalışmalar kapsamında Genel Başkan Yardımcılarımız Hamza Olgun ve Mustafa Yiğit Karabük’ü ziyaret ettiler. Sendikal çalışmalar kapsamında Genel Başkan Yardımcılarımız Hamza Olgun ve Mustafa Yiğit Karabük’ü ziyaret ettiler. Sendikal çalışmalar kapsamında Genel Başkan Yardımcılarımız Hamza Olgun ve Mustafa Yiğit Karabük’ü ziyaret ettiler.