Haberler

Kampanyamıza İlgi Devam Ediyor

/ Gaziantep Yazdır
Bu haber 55,257 defa okundu
Kampanyamıza İlgi Devam Ediyor
Döner Sermaye ve Ek Ödemelerinin emekliliğe yansıtılması ile Yıpranma payı (Fiili Hizmet Zammı) verilmesi için, başlattığımız imza kampanyamızın bugünkü durağı Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesi oldu.

Şube Başkanı Kemal KAZAK, Başkan Yardımcısı Uğur ALTAY, Mehmet Zabit YILDIRIM, Ramazan ABBASOĞLU, Gazi SÖKMEN, İşyeri Temsilcilerimiz Süleyman SALAN ile Zübeyde KAYLAN’dan  oluşan heyetle stand açtık.

Yapılan imza kampanyasının çok önemli bir çalışma olduğuna vurgu yapan sağlık çalışanları, Türk Sağlık-Sen sendikasının çalışmalarını takdirle karşıladıklarını ifade ettiler.


Resmi Büyütmek İçin Resme Tıklayın...

Döner Sermaye ve Ek Ödemelerinin emekliliğe yansıtılması ile Yıpranma payı (Fiili Hizmet Zammı) verilmesi için, başlattığımız imza kampanyamızın bugünkü durağı Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesi oldu. Döner Sermaye ve Ek Ödemelerinin emekliliğe yansıtılması ile Yıpranma payı (Fiili Hizmet Zammı) verilmesi için, başlattığımız imza kampanyamızın bugünkü durağı Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesi oldu. Döner Sermaye ve Ek Ödemelerinin emekliliğe yansıtılması ile Yıpranma payı (Fiili Hizmet Zammı) verilmesi için, başlattığımız imza kampanyamızın bugünkü durağı Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesi oldu. Döner Sermaye ve Ek Ödemelerinin emekliliğe yansıtılması ile Yıpranma payı (Fiili Hizmet Zammı) verilmesi için, başlattığımız imza kampanyamızın bugünkü durağı Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesi oldu. Döner Sermaye ve Ek Ödemelerinin emekliliğe yansıtılması ile Yıpranma payı (Fiili Hizmet Zammı) verilmesi için, başlattığımız imza kampanyamızın bugünkü durağı Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesi oldu.