Haberler

İmza Kampanyamıza Şehitkamil'den Başladık

/ Gaziantep Yazdır
Bu haber 27,887 defa okundu
İmza Kampanyamıza Şehitkamil'den Başladık
Genel Merkezimiz tarafından döner sermayelerin iyileştirilmesi için, ülke genelinde başlatmış olduğu imza kampanyasına Gaziantep Şubesi olarak Şehitkâmil Devlet Hastanesinde başladik.

Şube Yönetim Kurulu Üyeleri ve İşyeri Temsilcileri ile birlikte açtığımız standa sağlık çalışanları yoğun ilgi gösterdi.

Yapılacak çalışma neticesinde sağlık sisteminin kanayan yarası olan döner sermayelerin iyileştirilmesi hedefleniyor.

 


Resmi Büyütmek İçin Resme Tıklayın...

Genel Merkezimiz tarafından döner sermayelerin iyileştirilmesi için, ülke genelinde başlatmış olduğu imza kampanyasına Gaziantep Şubesi olarak Şehitkâmil Devlet Hastanesinde başladik. Genel Merkezimiz tarafından döner sermayelerin iyileştirilmesi için, ülke genelinde başlatmış olduğu imza kampanyasına Gaziantep Şubesi olarak Şehitkâmil Devlet Hastanesinde başladik. Genel Merkezimiz tarafından döner sermayelerin iyileştirilmesi için, ülke genelinde başlatmış olduğu imza kampanyasına Gaziantep Şubesi olarak Şehitkâmil Devlet Hastanesinde başladik. Genel Merkezimiz tarafından döner sermayelerin iyileştirilmesi için, ülke genelinde başlatmış olduğu imza kampanyasına Gaziantep Şubesi olarak Şehitkâmil Devlet Hastanesinde başladik. Genel Merkezimiz tarafından döner sermayelerin iyileştirilmesi için, ülke genelinde başlatmış olduğu imza kampanyasına Gaziantep Şubesi olarak Şehitkâmil Devlet Hastanesinde başladik. Genel Merkezimiz tarafından döner sermayelerin iyileştirilmesi için, ülke genelinde başlatmış olduğu imza kampanyasına Gaziantep Şubesi olarak Şehitkâmil Devlet Hastanesinde başladik. Genel Merkezimiz tarafından döner sermayelerin iyileştirilmesi için, ülke genelinde başlatmış olduğu imza kampanyasına Gaziantep Şubesi olarak Şehitkâmil Devlet Hastanesinde başladik.