Haberler

İlçe Ziyaretlerimiz Devam Ediyor

/ Artvin Yazdır
Bu haber 52,919 defa okundu
İlçe Ziyaretlerimiz Devam Ediyor
Artvin şubesi 20.02.2015 tarihinde Şube Başkanı Veli Küçük, Başkan Yardımcısı Hüseyin Kocaman, Başkan Yardımcısı Sinan KÖKSAL ve Başkan Yardımcısı Ekrem Öztürk Ardanuç, Şavşat, Arhavi ve Hopa ilçelerimizdeki sağlık çalışanlarını ve üyelerimize ziyarette bulunundu.

Ziyaret esnasında çalışanların sorunlarını dinledi, çalışma şartlarının eskiye nazaran daha kötüye gittiğini sahada görüldüğünü. Bu sorunların çözümü için Türkiye Kamu-Sen’e üye olarak yetkili kılmaktan geçmektedir. Sendikamızın bugüne kadar kazanımlarını çalışanlara aktardı. Hak alma mücadele çalışmalarımızın devam ettiğini. Ek zam talep eylemlerimizin ilkinin 6 Aralık 2014 Ankara’da 30 bin kişilik katılımla gerçekleştirdik, ikinci eylemimiz 4 Nisan 2015 tarihinde yine Ankara’da gerçekleşecek. Bunun yanı sıra ek ödemelerin emekliliğe yansıtılması ve fiili hizmet zammının verilmesiyle ilgili Türkiye genelinde başlatmış olduğumuz imza kampanyası devam etmektedir. Amacımız çalışanların yanında yer almak olduğunu vurgulamıştır.


Resmi Büyütmek İçin Resme Tıklayın...

Artvin şubesi 20.02.2015 tarihinde Şube Başkanı Veli Küçük, Başkan Yardımcısı Hüseyin Kocaman, Başkan Yardımcısı Sinan KÖKSAL ve Başkan Yardımcısı Ekrem Öztürk Ardanuç, Şavşat, Arhavi ve Hopa ilçelerimizdeki sağlık çalışanlarını ve üyelerimize ziyarette bulunundu. Artvin şubesi 20.02.2015 tarihinde Şube Başkanı Veli Küçük, Başkan Yardımcısı Hüseyin Kocaman, Başkan Yardımcısı Sinan KÖKSAL ve Başkan Yardımcısı Ekrem Öztürk Ardanuç, Şavşat, Arhavi ve Hopa ilçelerimizdeki sağlık çalışanlarını ve üyelerimize ziyarette bulunundu. Artvin şubesi 20.02.2015 tarihinde Şube Başkanı Veli Küçük, Başkan Yardımcısı Hüseyin Kocaman, Başkan Yardımcısı Sinan KÖKSAL ve Başkan Yardımcısı Ekrem Öztürk Ardanuç, Şavşat, Arhavi ve Hopa ilçelerimizdeki sağlık çalışanlarını ve üyelerimize ziyarette bulunundu. Artvin şubesi 20.02.2015 tarihinde Şube Başkanı Veli Küçük, Başkan Yardımcısı Hüseyin Kocaman, Başkan Yardımcısı Sinan KÖKSAL ve Başkan Yardımcısı Ekrem Öztürk Ardanuç, Şavşat, Arhavi ve Hopa ilçelerimizdeki sağlık çalışanlarını ve üyelerimize ziyarette bulunundu. Artvin şubesi 20.02.2015 tarihinde Şube Başkanı Veli Küçük, Başkan Yardımcısı Hüseyin Kocaman, Başkan Yardımcısı Sinan KÖKSAL ve Başkan Yardımcısı Ekrem Öztürk Ardanuç, Şavşat, Arhavi ve Hopa ilçelerimizdeki sağlık çalışanlarını ve üyelerimize ziyarette bulunundu. Artvin şubesi 20.02.2015 tarihinde Şube Başkanı Veli Küçük, Başkan Yardımcısı Hüseyin Kocaman, Başkan Yardımcısı Sinan KÖKSAL ve Başkan Yardımcısı Ekrem Öztürk Ardanuç, Şavşat, Arhavi ve Hopa ilçelerimizdeki sağlık çalışanlarını ve üyelerimize ziyarette bulunundu. Artvin şubesi 20.02.2015 tarihinde Şube Başkanı Veli Küçük, Başkan Yardımcısı Hüseyin Kocaman, Başkan Yardımcısı Sinan KÖKSAL ve Başkan Yardımcısı Ekrem Öztürk Ardanuç, Şavşat, Arhavi ve Hopa ilçelerimizdeki sağlık çalışanlarını ve üyelerimize ziyarette bulunundu. Artvin şubesi 20.02.2015 tarihinde Şube Başkanı Veli Küçük, Başkan Yardımcısı Hüseyin Kocaman, Başkan Yardımcısı Sinan KÖKSAL ve Başkan Yardımcısı Ekrem Öztürk Ardanuç, Şavşat, Arhavi ve Hopa ilçelerimizdeki sağlık çalışanlarını ve üyelerimize ziyarette bulunundu.