Haberler

HÜRRİYET TÜRKİYE KAMU SEN KOCAELİ İL TEMSİLCİLİĞİNİ ZİYARET ETTİ.

/ Kocaeli Yazdır
Bu haber 458 defa okundu
HÜRRİYET TÜRKİYE KAMU SEN KOCAELİ İL TEMSİLCİLİĞİNİ ZİYARET ETTİ.
CHP İzmit Belediye Başkan Adayı Fatma Kaplan Hürriyet heyeti ile birlikte Türkiye Kamu Sen Kocaeli İl Temsilciliğini ziyaret etti.

Hürriyet Heyeti İle Birlikte Türkiye Kamu Sen Kocaeli İl Temsilciliğini Ziyaret Etti.

CHP İzmit Belediye Başkan Adayı Fatma Kaplan Hürriyet, İzmit İlçe Bşk. Hakan ÇAKAR, İzmit İlçe Yöneticisi Dalistan FİLİZ, SKM Yöneticileri Hasan ÇELİK ve Ömer AKIN ile birlikte Türkiye Kamu Sen’ üye Sendikaların Şube Başkanı ve İl Temsilcilerini Kocaeli İl Temsilciliği binasında ziyaret etti. Ziyarette Türk Sağlık Sen Kocaeli Şube Başkanı, Türkiye Kamu Sen Denetleme Kurulu Üyesi ve Türkiye Kamu Sen Kocaeli İl Temsilcisi Ömer Çeker ev sahipliği yaptı. Ziyarette Türk Büro Sen Şube Bşk. Rıfat Oypan, Türk Haber Sen İl Temsilcisi Yasin Pazar, Türk Kültür Sanat Sen İl Temsilcisi Turgut Dursun, Türk Diyanet Vakıf Sen Şube Bşk. Ali Karadaşlı, Türk Emekli Dernek Bşk. Alp Timincioğlu, Türk Sağlık Sen Kocaeli Şube Bşk. Yrd. Sema Gümüş, Şengül Çakmak, Umut Birol da hazır bulundu.

Kimsenin Partisine Bakmadan Hizmet Edeceğiz.

Ziyarettin amacıyla ilgili projelerini anlattı Şube başkanları ve İl Temsilcilerine anlatan, CHP İzmit Belediye Başkan Adayı Hürriyet yapmış olduğu konuşmada; kent yönetiminin tek elden değil, o kente dair dinamiklerle olacağının altını çizerek, “Bu bağlamda sendikalarımız, odalarımız, derneklerimiz çok önemli bir yere sahip. İzmit’te kimseyi yok saymadan, herkesin görüşüne saygı duyarak, bir arada yaşama kültürünü benimsemek çok önemli. Sendikalarımızı hak arama, emeğin değerini bilme açısından çok değerli görüyorum. Emeğin, emekçinin ve alın terinin ne demek olduğunu çok iyi biliyoruz. Bu kentte kimin emeği, alın teri varsa Allah razı olsun. Emeğin siyaseti olmayacağı gibi, hizmetin de siyaseti olmaz. Kimseyi kutuplaştırmadan hizmet etmek en büyük gayemiz. Şimdiye kadar vatandaşlarımızın ne sıkıntısı olduysa partisine bakmadan yardım etmeye gayret ettik. Bundan sonra da elimizden geldiğinde kimin sıkıntısı varsa koşmaya devam edeceğiz” açıklamasında bulundu.

Hürriyet’in Ve Heyetinin Ziyareti İçin Teşekkür Ederim.

Türkiye Kamu Sen’ üye Sendikaların Şube Başkanı ve İl Temsilcilerini Kocaeli İl Temsilcisi Ömer Çeker de CHP İzmit Belediye Başkan Adayı Fatma Kaplan Hürriyet’in ve heyetinin ziyareti için teşekkür ederim. Dedi. Çeker; CHP İzmit Belediye Başkan Adayı Hürriyetin İzmit ile ilgili yapacağı çalışmaları ve projelerini bizzat kendisinden duymak memnuniyet verici kendisine çıkmış olduğu yolda kendisine başarılar dilerim. Dedi.


Resmi Büyütmek İçin Resme Tıklayın...

CHP İzmit Belediye Başkan Adayı Fatma Kaplan Hürriyet heyeti ile birlikte Türkiye Kamu Sen Kocaeli İl Temsilciliğini ziyaret etti.