Haberler

Hayırlı Olsun Ziyareti

/ Gaziantep Yazdır
Bu haber 23,191 defa okundu
Hayırlı Olsun Ziyareti
​Şube Başkanı Kemal KAZAK, Başkan Yardımcıları İnce Cumali DEMİR, Ramazan ABBASOĞLU, Mehmet AKMAZ ve üyemiz Muhlis ARSLAN’dan oluşan heyetle görevine yeni başlayan Şahinbey Uygulama ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Murat Taner GÜLŞEN’i makamında ziyaret ettik.

Şube Başkanımız Kemal KAZAK; Hastane Başhekimi Doç. Dr. Murt Taner GÜLŞEN’e yeni görevinde başarılar diledi.

Ayrıca; Şahinbey Uygulama ve Araştırma Hastanesinin daha kaliteli ve modern bir sağlık hizmetine kavuşması için, Türk Sağlık-Sen Gaziantep Şubesi olarak her türlü desteğe hazır olduklarını dile getirdi.

Şahinbey Uygulama ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Murat Taner GÜLŞEN’ de 
sivil toplum örgütlerinin yol gösterici eleştirilerinin çok önemli olduğuna vurgu yaptı.

Bunun yanı sıra ziyaret nedeniyle, heyetimize teşekkür ederek çalışmalarımızda başarılar diledi.

 


Resmi Büyütmek İçin Resme Tıklayın...

​Şube Başkanı Kemal KAZAK, Başkan Yardımcıları İnce Cumali DEMİR, Ramazan ABBASOĞLU, Mehmet AKMAZ ve üyemiz Muhlis ARSLAN’dan oluşan heyetle görevine yeni başlayan Şahinbey Uygulama ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Murat Taner GÜLŞEN’i makamında ziyaret ettik. ​Şube Başkanı Kemal KAZAK, Başkan Yardımcıları İnce Cumali DEMİR, Ramazan ABBASOĞLU, Mehmet AKMAZ ve üyemiz Muhlis ARSLAN’dan oluşan heyetle görevine yeni başlayan Şahinbey Uygulama ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Murat Taner GÜLŞEN’i makamında ziyaret ettik.