Haberler

Genel Başkanımız Samsun’da

/ Genel Merkezden Yazdır
Bu haber 644 defa okundu
Genel Başkanımız Samsun’da
Genel Başkanımız Önder Kahveci ve Genel Başkan Yardımcılarımız Ümit Turhan ve Mustafa Köse sendikal çalışmalar kapsamında Samsun’u ziyaret ettiler.

Şube Başkanımız Erdoğan Çakmak ve Şube Yönetim Kurulu Üyelerimizle birlikte İlk olarak Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Sayın Eda Türe’yi ziyaret ettiler.  Daha sonra Samsun Valisi Osman Kaymak’la görüşülerek il genelinde çalışanların talep ve sorunları Vali Kaynak’a aktarıldı. Bu ziyaretin ardından Mimar Sinan 112 Acil sağlık Hizmetleri İstasyonunu ziyaret eden Genel başkanımız Önder kahveci burada çalışanlarla bir araya gelerek sohbet etti.

Samsun’da son olarak 19 Mayıs Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sait Bilgiç ziyaret edilerek üniversite çalışanlarının talepleri iletildi. 


Resmi Büyütmek İçin Resme Tıklayın...

Genel Başkanımız Önder Kahveci ve Genel Başkan Yardımcılarımız Ümit Turhan ve Mustafa Köse sendikal çalışmalar kapsamında Samsun’u ziyaret ettiler. Genel Başkanımız Önder Kahveci ve Genel Başkan Yardımcılarımız Ümit Turhan ve Mustafa Köse sendikal çalışmalar kapsamında Samsun’u ziyaret ettiler. Genel Başkanımız Önder Kahveci ve Genel Başkan Yardımcılarımız Ümit Turhan ve Mustafa Köse sendikal çalışmalar kapsamında Samsun’u ziyaret ettiler. Genel Başkanımız Önder Kahveci ve Genel Başkan Yardımcılarımız Ümit Turhan ve Mustafa Köse sendikal çalışmalar kapsamında Samsun’u ziyaret ettiler. Genel Başkanımız Önder Kahveci ve Genel Başkan Yardımcılarımız Ümit Turhan ve Mustafa Köse sendikal çalışmalar kapsamında Samsun’u ziyaret ettiler. Genel Başkanımız Önder Kahveci ve Genel Başkan Yardımcılarımız Ümit Turhan ve Mustafa Köse sendikal çalışmalar kapsamında Samsun’u ziyaret ettiler. Genel Başkanımız Önder Kahveci ve Genel Başkan Yardımcılarımız Ümit Turhan ve Mustafa Köse sendikal çalışmalar kapsamında Samsun’u ziyaret ettiler. Genel Başkanımız Önder Kahveci ve Genel Başkan Yardımcılarımız Ümit Turhan ve Mustafa Köse sendikal çalışmalar kapsamında Samsun’u ziyaret ettiler. Genel Başkanımız Önder Kahveci ve Genel Başkan Yardımcılarımız Ümit Turhan ve Mustafa Köse sendikal çalışmalar kapsamında Samsun’u ziyaret ettiler. Genel Başkanımız Önder Kahveci ve Genel Başkan Yardımcılarımız Ümit Turhan ve Mustafa Köse sendikal çalışmalar kapsamında Samsun’u ziyaret ettiler. Genel Başkanımız Önder Kahveci ve Genel Başkan Yardımcılarımız Ümit Turhan ve Mustafa Köse sendikal çalışmalar kapsamında Samsun’u ziyaret ettiler. Genel Başkanımız Önder Kahveci ve Genel Başkan Yardımcılarımız Ümit Turhan ve Mustafa Köse sendikal çalışmalar kapsamında Samsun’u ziyaret ettiler.