Haberler

Genel Başkan Yardımcılarımız Erzincan ve Bayburt'taydı.

/ Genel Merkezden Yazdır
Bu haber 1,705 defa okundu
Genel Başkan Yardımcılarımız Erzincan ve Bayburt'taydı.
Genel Başkan Yardımcılarımız Mustafa Köse ve Mustafa Yiğit Erzincan ve Bayburt illerini ziyaret etti.

İlk olarak Erzincan il ziyaretini gerçekleştiren Genel Merkez Yöneticilerimiz Şube Başkanımız M. Gökhan Şahin ile sendikal faaliyet kapsamında, sağlık kurum ve kuruluşlarını ziyaret ederek sağlık çalışanlarıyla görüştü. 

Erzincan ve Bayburt il ziyaretinde çalışanların sorunları  istekleri ve talepleri dinlendi. Ardından Yöneticilerle görüşen Genel  Başkan Yardımcılarımız, çalışanların sorunlarını dile getirdiler. Karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. 

 


Resmi Büyütmek İçin Resme Tıklayın...

Genel Başkan Yardımcılarımız Mustafa Köse ve Mustafa Yiğit Erzincan ve Bayburt illerini ziyaret etti. Genel Başkan Yardımcılarımız Mustafa Köse ve Mustafa Yiğit Erzincan ve Bayburt illerini ziyaret etti. Genel Başkan Yardımcılarımız Mustafa Köse ve Mustafa Yiğit Erzincan ve Bayburt illerini ziyaret etti. Genel Başkan Yardımcılarımız Mustafa Köse ve Mustafa Yiğit Erzincan ve Bayburt illerini ziyaret etti. Genel Başkan Yardımcılarımız Mustafa Köse ve Mustafa Yiğit Erzincan ve Bayburt illerini ziyaret etti. Genel Başkan Yardımcılarımız Mustafa Köse ve Mustafa Yiğit Erzincan ve Bayburt illerini ziyaret etti. Genel Başkan Yardımcılarımız Mustafa Köse ve Mustafa Yiğit Erzincan ve Bayburt illerini ziyaret etti. Genel Başkan Yardımcılarımız Mustafa Köse ve Mustafa Yiğit Erzincan ve Bayburt illerini ziyaret etti. Genel Başkan Yardımcılarımız Mustafa Köse ve Mustafa Yiğit Erzincan ve Bayburt illerini ziyaret etti. Genel Başkan Yardımcılarımız Mustafa Köse ve Mustafa Yiğit Erzincan ve Bayburt illerini ziyaret etti.