Haberler

Genç Tıbbiyelilerle Anıtkabir’deydik

/ Genel Haberler Yazdır
Bu haber 2,477 defa okundu
Genç Tıbbiyelilerle Anıtkabir’deydik
14 Mart Tıbbiyeliler Derneğinin üyeleri genç hekimlerimiz 14 Mart Tıp Bayramı öncesinde Anıtkabir’de bir araya geldiler.

Tıbbiyelilerin daveti üzerine Genel Başkanımız Önder Kahveci’de Genç Tıbbiyeliler ile birlikte Anıtkabir’de aslanlı yolda yürüyerek Atatürk'ün mozolesine çelenk koyarak saygı duruşunda bulundu.

Genç Tıbbiyeliler Anıtkabir ziyaretinin ardından bir açıklama yaptılar. Açıklamalarında TTB yönetiminden rahatsız olduklarını dile getiren Tıbbiyeliler “ Doktorların sorunları ile ilgilenmeyen, Tıbbiyelilerin ruhuna ihanet ederek terörist sevici olan Türk Tabipler Birliği yönetiminden rahatsızız. Bu yönetimin değişmesi için tüm Türkiye’de elimizden geleni yapacak ve TTB’nin gerçek sahiplerinin olmasını sağlayacağız' dediler.

Genel Başkanımız Önder Kahveci’de Genç Tıbbiyelilerin davasına sahip çıkacaklarını ve onların yanında olduklarını kaydederek “ Biz Bugün Genç Tıbbiyelilerle bir aradaydık. Onlardaki vatan, millet ve meslek aşkını gördük. Kendilerine çok teşekkür ediyorum. İnandıkları yolda verdikleri mücadelede her zaman yanlarında olacağız.' dedi.


Resmi Büyütmek İçin Resme Tıklayın...

14 Mart Tıbbiyeliler Derneğinin üyeleri genç hekimlerimiz 14 Mart Tıp Bayramı öncesinde Anıtkabir’de bir araya geldiler. 14 Mart Tıbbiyeliler Derneğinin üyeleri genç hekimlerimiz 14 Mart Tıp Bayramı öncesinde Anıtkabir’de bir araya geldiler. 14 Mart Tıbbiyeliler Derneğinin üyeleri genç hekimlerimiz 14 Mart Tıp Bayramı öncesinde Anıtkabir’de bir araya geldiler. 14 Mart Tıbbiyeliler Derneğinin üyeleri genç hekimlerimiz 14 Mart Tıp Bayramı öncesinde Anıtkabir’de bir araya geldiler. 14 Mart Tıbbiyeliler Derneğinin üyeleri genç hekimlerimiz 14 Mart Tıp Bayramı öncesinde Anıtkabir’de bir araya geldiler. 14 Mart Tıbbiyeliler Derneğinin üyeleri genç hekimlerimiz 14 Mart Tıp Bayramı öncesinde Anıtkabir’de bir araya geldiler. 14 Mart Tıbbiyeliler Derneğinin üyeleri genç hekimlerimiz 14 Mart Tıp Bayramı öncesinde Anıtkabir’de bir araya geldiler. 14 Mart Tıbbiyeliler Derneğinin üyeleri genç hekimlerimiz 14 Mart Tıp Bayramı öncesinde Anıtkabir’de bir araya geldiler. 14 Mart Tıbbiyeliler Derneğinin üyeleri genç hekimlerimiz 14 Mart Tıp Bayramı öncesinde Anıtkabir’de bir araya geldiler.