Haberler

FETHİ SEKİN ŞEHİR HASTANESİNİN AÇILIŞININ 1. YILDÖNÜMÜ ETKİNLİKLERİNE KATILDIK.

/ Elazığ Yazdır
Bu haber 242 defa okundu
FETHİ SEKİN ŞEHİR HASTANESİNİN AÇILIŞININ 1. YILDÖNÜMÜ ETKİNLİKLERİNE KATILDIK.
Türk Sağlık Sen Elazığ Şubesi olarak Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesinin açılışının 1. yıldönümü etkinlikleri kapsamında düzenlenen organizasyona Şube Başkanımız Reşit KILIÇ, Şube Başkan Yardımcılarımız Adem POLAT ve Uğur DABAK ile birlikte katıldık.

Organizasyon sonrasında değerlendirmelerde bulunan KILIÇ açılışından bu güne kadar göstermiş oldukları gayretli çalışmalardan dolayı Hastane Başhekimi Sn; Doç. Dr. Savaş ÖZTÜRK' e ve Rönesans İşletme Müdürü Sn; Eda ERDOĞAN' a teşekkür etti. Düzenlenen organizasyona nazik davetlerinden dolayı tüm hastane idaresine ve Rönesans işletme idaresine şükranlarını ileten Başkan KILIÇ Hastanenin gelişmesi ve kalkınması anlamında hertürlü destekte bulunacaklarını belirtti.


Resmi Büyütmek İçin Resme Tıklayın...

Türk Sağlık Sen Elazığ Şubesi olarak Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesinin açılışının 1. yıldönümü etkinlikleri kapsamında düzenlenen organizasyona Şube Başkanımız Reşit KILIÇ, Şube Başkan Yardımcılarımız Adem POLAT ve Uğur DABAK ile birlikte katıldık. Türk Sağlık Sen Elazığ Şubesi olarak Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesinin açılışının 1. yıldönümü etkinlikleri kapsamında düzenlenen organizasyona Şube Başkanımız Reşit KILIÇ, Şube Başkan Yardımcılarımız Adem POLAT ve Uğur DABAK ile birlikte katıldık. Türk Sağlık Sen Elazığ Şubesi olarak Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesinin açılışının 1. yıldönümü etkinlikleri kapsamında düzenlenen organizasyona Şube Başkanımız Reşit KILIÇ, Şube Başkan Yardımcılarımız Adem POLAT ve Uğur DABAK ile birlikte katıldık. Türk Sağlık Sen Elazığ Şubesi olarak Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesinin açılışının 1. yıldönümü etkinlikleri kapsamında düzenlenen organizasyona Şube Başkanımız Reşit KILIÇ, Şube Başkan Yardımcılarımız Adem POLAT ve Uğur DABAK ile birlikte katıldık. Türk Sağlık Sen Elazığ Şubesi olarak Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesinin açılışının 1. yıldönümü etkinlikleri kapsamında düzenlenen organizasyona Şube Başkanımız Reşit KILIÇ, Şube Başkan Yardımcılarımız Adem POLAT ve Uğur DABAK ile birlikte katıldık. Türk Sağlık Sen Elazığ Şubesi olarak Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesinin açılışının 1. yıldönümü etkinlikleri kapsamında düzenlenen organizasyona Şube Başkanımız Reşit KILIÇ, Şube Başkan Yardımcılarımız Adem POLAT ve Uğur DABAK ile birlikte katıldık. Türk Sağlık Sen Elazığ Şubesi olarak Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesinin açılışının 1. yıldönümü etkinlikleri kapsamında düzenlenen organizasyona Şube Başkanımız Reşit KILIÇ, Şube Başkan Yardımcılarımız Adem POLAT ve Uğur DABAK ile birlikte katıldık. Türk Sağlık Sen Elazığ Şubesi olarak Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesinin açılışının 1. yıldönümü etkinlikleri kapsamında düzenlenen organizasyona Şube Başkanımız Reşit KILIÇ, Şube Başkan Yardımcılarımız Adem POLAT ve Uğur DABAK ile birlikte katıldık. Türk Sağlık Sen Elazığ Şubesi olarak Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesinin açılışının 1. yıldönümü etkinlikleri kapsamında düzenlenen organizasyona Şube Başkanımız Reşit KILIÇ, Şube Başkan Yardımcılarımız Adem POLAT ve Uğur DABAK ile birlikte katıldık. Türk Sağlık Sen Elazığ Şubesi olarak Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesinin açılışının 1. yıldönümü etkinlikleri kapsamında düzenlenen organizasyona Şube Başkanımız Reşit KILIÇ, Şube Başkan Yardımcılarımız Adem POLAT ve Uğur DABAK ile birlikte katıldık.