Haberler

EVLERİMİZİ, İŞ YERLERİMİZİ TÜRK BAYRAĞI İLE DONATALIM.

/ Sivas Yazdır
Bu haber 39 defa okundu
EVLERİMİZİ, İŞ YERLERİMİZİ TÜRK BAYRAĞI İLE DONATALIM.
Barış Pınarı Harekatı’na desteğimizi göstermek, Mehmetçiklerimizin gücüne güç katmak için tüm vatandaşlarımızı evlerine ve iş yerlerine Ay Yıldızlı Türk Bayrağımızı asmaya davet ediyoruz.

Türkiye Kamu-Sen Konfederasyonu olarak Fırat’ın doğusuna yönelik başlatılan “Barış Pınarı Harekatı” kapsamında devletimizin ve ordumuzun başarısı için yüreklerimiz çarpmaktadır.Kökleri bu coğrafyada olan, bu topraklarda filizlenip büyüyen, “Bizim İlkemiz Önce Ülkemiz” sloganıyla yola çıkan Türkiye Kamu-Sen, ülkemize kasteden hainlerin başlarının ezilmesi ve milletimize yönelik sinsi tezgahların bozulması için yapılan harekata sonuna kadar destek olmak, milletinin ve devletinin yanında saf tutmaktadır.Bu bağlamda, konfederasyon ve Türk Sağlık Sen olarak vatandaşlarımızı tüm ülke çapında evlerini, işyerlerini, dükkanlarını Ay Yıldızlı Türk Bayrağımızla donatmaya davet ediyoruz.Evlerimize, işyerlerimize, cadde ve sokaklarımıza asacağımız şanlı bayrağımızın, vatanımızın müdafaası için canlarını ortaya koyan Mehmetçiğimize manevi bir güç katacağına, dost, düşman herkese birlik ve beraberliğimizi göstereceğine inanıyor, başta kamu görevlilerimiz olmak üzere Türk milletini çağrımıza destek olmaya davet ediyoruz.


Resmi Büyütmek İçin Resme Tıklayın...

Barış Pınarı Harekatı’na desteğimizi göstermek, Mehmetçiklerimizin gücüne güç katmak için tüm vatandaşlarımızı evlerine ve iş yerlerine Ay Yıldızlı Türk Bayrağımızı asmaya davet ediyoruz. Barış Pınarı Harekatı’na desteğimizi göstermek, Mehmetçiklerimizin gücüne güç katmak için tüm vatandaşlarımızı evlerine ve iş yerlerine Ay Yıldızlı Türk Bayrağımızı asmaya davet ediyoruz. Barış Pınarı Harekatı’na desteğimizi göstermek, Mehmetçiklerimizin gücüne güç katmak için tüm vatandaşlarımızı evlerine ve iş yerlerine Ay Yıldızlı Türk Bayrağımızı asmaya davet ediyoruz. Barış Pınarı Harekatı’na desteğimizi göstermek, Mehmetçiklerimizin gücüne güç katmak için tüm vatandaşlarımızı evlerine ve iş yerlerine Ay Yıldızlı Türk Bayrağımızı asmaya davet ediyoruz. Barış Pınarı Harekatı’na desteğimizi göstermek, Mehmetçiklerimizin gücüne güç katmak için tüm vatandaşlarımızı evlerine ve iş yerlerine Ay Yıldızlı Türk Bayrağımızı asmaya davet ediyoruz.